Wpis z mikrobloga

Mireczki, użytkuje ktoś z Was może #xiaomi #redmi 2 2gb? Cena w porównaniu do bebechów wydaje się fantastyczna, jednak po przyjrzeniu się telefonowi bliżej wyszły jego 3 wady - brak pasma WCDMA 900mhz (przebolałbym), oraz częste problemy z mikrofonem i wywalające się karty sim, co skutkuje koniecznością częstego wpisywania pinu, no i bycia poza zasięgiem. Czy możecie potwierdzić, że te problemy rzeczywiście występują, albo wręcz przeciwnie - powiedzieć, że jesteście zadowoleni z tego telefonu?

Ewentualnie myślę jeszcze nad #huawei 4X albo 4C, ale tam z kolei problemem jest słabe wsparcie ze strony społeczności :/

W sumie jest jeszcze Xiaomi Redmi Note 4G, on na pierwszy rzut oka nie ma takich problemów jak Redmi 2 2GB, może znajdzie się ktoś kto używa ten telefon? ;)
  • 10
  • Odpowiedz
@marafc: Ja na twoim miejscu brałbym Xiaomi Mi 3. Wersję 16 GB można dostać już za 700 zł np. na iBuyGou. To jest jednak były flagowiec, ma wydajnego Snapdragona 800. Komfort użytkowania będzie zauważalnie lepszy.
  • Odpowiedz
@marafc: z sim nie mam problemu, bo nie mam PINu, każdy się zawsze do mnie dodzwania, parę tygodni temu byla aktualizacja poprawiajaca dzialanie mikrofonu - nie mam sie do czego przyczepic. Jestem w 100% zadowolony z telefonu
  • Odpowiedz
@marafc: Dzisiaj w południe doszedł do mnie redmi 2 2gb z xiaomiforsale. Poinstalowalem Googlowskie rzeczy, launcher Google Now i wygląda prawie jak zwykły Android. Pierwsze godziny użytkowania na duzy plus.
  • Odpowiedz
@marafc: Ja zamówiłem też w niedzielę z XFS. We wtorek w zabrzu, dziś w Kielcach :D pierwsze godziny użytkowania na plus. Żadnych problemów póki co nie miałem, ale w domu siedzę :p Pięknie to działa :):) lece bawić się dalej :DD
  • Odpowiedz
@marafc: Ja zamówiłem w sobotę, we wtorek w Zabrzu, dzisiaj w Mikołowie :) U mnie też śmiga, ale zauważyłem, że kiedy nie ma LTE to łączy się z HSPA i HSPA+ a to jest 3G (Orange here) To ja już nie wiem, obsługuje czy nie? U mnie działa.... Jak na razie jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz