Wpis z mikrobloga

Moje bidony ciekną spod nakrętek mimo, że są mocno dokręcone. Prawdopodobnie powodem tego jest fakt, że leję do nich naturalnie gazowaną wodę, ale producent zapomniał o tym uprzedzić żeby nie lać do nich nic gazowanego.
Po kilku jazdach wyglądają tak jakby służyły mi kilka lat, a znaczek, który sugeruje, w którą stronę kręcić nakrętką jest odlany odwrotnie. To, że dzióbek służący do picia nie jest niczym osłonięty jest może i wygodne gdy chcę się napić w czasie jazdy, ale niestety wpadają tam różne paprochy, piasek itp.

Zalety:

- łatwość użycia
- według producenta butelki są biodegradowalne (cokolwiek to znaczy)

Wady:

- cena
- odwrotnie odlany niebieski znaczek na pokrywce
- wycieki spod nakrętek
- zanieczyszczenia z drogi gromadzą się w środkowej części nakrętki przeznaczonej do picia
- bardzo szybkie zużycie materiału

#testkonsumencki #rower #bidony #akcesoriarowerowe
d.....r - Moje bidony ciekną spod nakrętek mimo, że są mocno dokręcone. Prawdopodobni...

źródło: comment_o5hbqEusNG0fsL1vDoi28DyiJMOwRiZk.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dreaper: Nikt też nie napisał, że można, podobnie jak nie napisał czy można z niego zrobić bombę. Kwestia zdrowego rozsądku. Jeśli nie był drogi i nie śmierdzi plastikiem, to nie jest to zły bidon.
  • Odpowiedz
@dreaper: No cóż. Czyli szajs. Polecam Elite. Miałem kilka. Pijesz jak że szklanki. Z tym, że dalej stoję murem przy tym, że gazowanego tam się nie leje. Chociażby ze względu na ustnik, który będzie tryskać gdy napój się wstrząśnie trochę.
  • Odpowiedz