Wpis z mikrobloga

#ksiazki
Moja mama co roku wyjeżdża do pracy za granicę i zabiera ze sobą 3-4 książki. Często po 2-3 tygodniach nie ma już co czytać i nudzi się w wolnym czasie. Więcej książek nie może zabrać, bo ogranicza ją bagaż. Dlatego w tym roku postanowiłem zrobić jej prezent i kupiłem jej Kindla. Przeważnie brała książki ode mnie, a że ja lubię fantastykę i horrory, więc wielkiego wyboru nie miała. Chociaż parę książek Kinga jej się spodobało. Mam więc pytanie do was mirki i mirabelki.Co byście polecili do przeczytania kobiecie lvl 58, coś co mogłoby się jej spodobać? Wiem, że ciężko jest trafić w gust kogoś o kim się wie tylko tyle ile ma lat, ale chętnie rozważę każdą propozycję. Pochwalcie się tym co czytają wasze mamy.
  • 12
@1234samnie: Agatha Christie, seria z Jurym Marthy Grimes, seria z Fandorinem Borisa Akunina? Dla kogoś zmęczonego (np. po pracy) niewymagające myślenia ani skupienia czytadło to seria z Agathą Raisin. Nie wiem, jak Twoja mama, ale ja lubię serie, bo przywiązuję się do bohaterów. Z pojedynczych: "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął", "Lekarz, który wiedział za dużo". Mojej mamie podobały się też np. "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk i Joanna Bator.