Wpis z mikrobloga

Dzis rano moja bratowa pokazala mi nagranie z monitoringu Orlen ,gdzie pracuje. To co zobaczylam przestraszylo mnie bardziej niz jakikolwiek horror ktory ogladalam do tej pory (a kilka ich bylo). Na nagraniu widac dziewczyna wieku ok 20 lat,cala naga i pobudzona wbiega na stacje obok mezczyzna takuje dostawczaka ale gdy zauwazyl dziewczyne wskoczyl do samochodu. Ona natomiast na czworaka stala przy jego drzwiach i patrzala na niego po czym w sekunde gwaltownie rzucila sie na samochod,otwarla drzwi kierowcy i rzucila sie na niego. On wiebyegl od strony pasarzera. Dziewczyna porozrzucala wszystko w srodku krzyczac '#!$%@?'. Po czym rowniez wyszla drugimi drzwiami robiac na nich doslownie fikolka. Podczas gdy mezczyzna dzwonil na policje dziewczyna uciekla w krzaki. Ludzie wybiegli ze stacji bo nie wiedzieli gdzie ona jest. W koncu przyjechala policja i dziewczyna wybiegla znow goniac tych niewinnych ludzi. Historia jest dluzsza ale najciekawsza czesc wam opowiedzialam. Policja stwierdzila ze dzoewczyna byla pod wplywem mocarza. Nigdy bym nie pomyslala ze takie gowno moze zrobic z czlowieka takiego potwora bo nawet czlowiek opetany nie zachowuje sie tak jak ona. Szkoda mi tej dziewczyny i zastanawiam sie czy wgl jeszcze zyje bo patrzac na nia jak szybko byla w stanie oddychac to nie wiem czy dowiezli ja chociaz na komisariat. Powiedzcie mi tylko jak myslicie.. skad ona nagle sie tam wziela ? #coolstory #dopalacze #rozkmina
  • 68
@frak:
@Martuchna69: Koło kwietnia miałem parę nocek. Którejś nocy wyskoczyłem po szamę i jak wracałem to minąłem paru gostków i jakąś laskę. Coś tam gadali, coś się kłócili, takie tam imprezowe towarzystwo. Nagle panna zaczęła biec, wpadła na jezdnie i drze się jak opętana. Jakiś ostatni tramwaj przejeżdżał i ta laska dluga na tory i pod ten tramwaj biegnie. Jeden z jej kolegów pobił chyba rekord świata w sprincie. Przechwycił