Wpis z mikrobloga

@100barwnymirek: Nigdy nie grałem w cs'a (chociaż jestem rocznik '93), kiedyś ściągnąłem jakąś wersję znalezioną na forum i wydała mi się strasznie #!$%@?. Może jakbym miał to na steamie a nie pirata, to bym się do tego przekonał. Jeśli chcesz pomóc mi się przekonać do tego legendarnego csa to pisz na priv, jeśli nie to

  • Odpowiedz
@100barwnymirek: W razie gdyby mi zbanowali konto a jest to już moje 3 (VACi za free podostawałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to by było zapasowe a jeszcze dość często dostaje bany i nie długo będzie na tydzień a tyle bez cs'a to ja nie przeżyje.
  • Odpowiedz
@100barwnymirek: osobiście albo bym pograł, na co mam nie wiele czasu, albo puścił jako zachęta na cele charytatywne. Sam jak wolisz to tak zrób. Jak Ci konto obojętne, do rozdania za darmo to rozdaj tym co byle złotówkę wpłacą na fundację.
  • Odpowiedz
@100barwnymirek: Trollowałbym na każdym meczu, oczywiście mówiłbym ze jestem z ukrainy bo jeszcze ktoś pomyśli że Polska to jakiś idioto-stan, tak żeby nie wyrwać bana. #!$%@?łbym każdego, #!$%@?łbym pakę za mapę, rzucał flesze w naszych i oczywiście ninja defuse za każdym razem. No ewentualnie z kosą po calej mapie.
  • Odpowiedz