Wpis z mikrobloga

@siara-krakow: Tak, ja jestem w toptalu, ale akurat dla mnie nie ma tam wielu projektów (backend + scala). Codility jest najbardziej stresującym elementem rekrutacji. Z tego co pamiętam to zrobiłem 1 z 3 zadań na 100%. Warto poćwiczyć najpierw na przykładowych testach codility
@xwlk: Ok, bardzo cenne info. Kiedyś już walczyłem z codility, postaram się odświeżyć temat. Ja akurat siedzę mocno w PHP + ostatnio Java (Solr/Elastic, uczę się Springa). Z ciekawości jaką masz stawkę, jeżeli oczywiście można spytać ;) Ja chciałbym jakieś 30 dolarów na rękę, nie wiem czy jest to w ogóle osiągalne.
Hej, dorzucę się tutaj może z opinią. W tym tygodniu w poniedziałek przeszedłem pomyślnie ostatni etap rekrutacji na toptal. Po podpisaniu umowy, utworzyli mi konto mailowe i dali dostęp do strony, we wtorek wybrałem 3 oferty dla frontend developera. Dziś już mam kontrakt. Jeśli tak łatwo będzie znaleźć robotę w tym serwisie to myślę, że przejdę tam na full.
Ja akurat miałem do przygotowania stronę profilową toptal.com, w angularze, resposive. Nie ukrywam, że musiałem mega zapierniczać żeby zdążyć na czas, ale udało się. W tym tygodniu pierwsza "wypłata" ;)