Wpis z mikrobloga

@maQus: Kiedy mnie wiązał, reszta kłóciła się z grupą dużych pijanych Węgrów którzy koniecznie chcieli skakać. Może przeoczyli ;) To był mój pierwszy skok, więc założyłem że to profesjonaliści :P
@peterpan: są to profesjonaliści, gwarantuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak dla debiutantów zakładamy jeszcze górną uprząż, asekuracyjną. Nigdy się nie przydała, bo dolne (nożne) są niezawodne, ale jednak. Standardem jest ubieranie kompletu uprzęży, nawet na nożnych masz napisane, by używać tylko wraz z górnymi ;) ja pracuje na #bungee w #krakow. Bungee w #gdansk jest naszym partnerskim punktem, jade tam na wymiane za tydzien, pogadam sobie
@maQus: To zapytam, bo po skoku byłem za bardzo na adrenalinie żeby zapytać - jak bardzo niebezpieczne było to że odwróciło mnie po odbiciu głową do góry? Jakiś mój błąd? na filmie jaki mam, widziałem swoja głowę niebezpiecznie blisko liny - nie chciałbym powiesić się za którymś razem :P

Po za tym powiedz im żeby zmienili wagę - ważę 95 kilo ich wskazywała 105 ;P
@peterpan: obracanie do pionu zdaża się, jednak prawdopodobienstwo zaplecienia jej na Twej szyi jest zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne co Cię może spotkać to obtarcie, bądź lekkie stłuczenie (mimo wszystko jest to najbezpieczniejszy, ale nadal, sport ektremalny) Twojego błędu w tym nie było, jednak zdaża się że lina kogoś trzepnie, lub obetrze jesli źle wyskoczy z kosza, np na nogi, a o wadze wspomnę na bank,