Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis:
1. Czy masz oryginalny soft? Jezeli tak, to jak wyglada sprawa z funkcjonalnością (zwiechy, errory, etc.) i spolszczeniem?
2. Jak z jakościa wykonania? Teraz mam Huawei Honor 3C i nie chce kupić niczego co miało by gorszą jakość. Z tego tel. Jestem mega zadowolony.
3. Jak długo trzyma bateria?
4. GPS ok? W starym A820, który kiedys miałem były z tym problemy.
5. DualBand działa poprawnie? Na tym mi zależy
@kodishu: telefon sprawdza się idealnie, nie miałem żadnej z wiechy itp. zawsze mam z 1gb ramu wolnego.
mam oryginalny soft, od razu musisz wgrac inny lub jak ją. zostawix oryginalny soft ale root i usuwać nie potrzebne aplikacje malware itp można poszukać w internecie, lecz wiadomo zawsze coś zostanie, lecz już samo nie instaluje mi aplikacji....
bateria lepiej niz w moim LG g3s który miałem, używane go codziennie w ilości dużej
Pobierz Bialy_Mis - @kodishu: telefon sprawdza się idealnie, nie miałem żadnej z wiechy itp. ...
źródło: comment_scvXp9nPGfRGyaJM01bAXQKRMPFObphO.jpg
mam oryginalny soft, od razu musisz wgrac inny lub jak ją. zostawix oryginalny soft ale root i usuwać nie potrzebne aplikacje malware itp


@Bialy_Mis: Nie zrozumiałem. Masz oryginalny, czy zmieniłeś. Jeżeli tak to na jaki?

miałem problem z kontaktami... mam ich w liście kontaktów ale nie wyświetla kto dzwoni, okazało się że nie mam ich zapisanych z początkiem 48


@Bialy_Mis: Pewnie masz PLAY. W moim Honorze to samo. Zafiksowałem na
@kodishu: Też się wypowiem.
Ekran dobry żywe kolory jasność jak najbardziej odpowiednia, aparat mocno przeciętny w moim egzemplarzu zdjęcia wychodzą nieostre po bokach. Jakość wykonania dobra oprócz trzeszczącego plastiku ale sztywność obudowy jest wzorowa. Bateria bardzo dobra, zgadzam się z poprzednikiem i trzeba koniecznie zmienić system ze stockowego na np: Limonchello albo Vibe 2.8 Sama płynność działania jest wzorowa i telefon się nie grzeje ale to też zależy od tego ile