Wpis z mikrobloga

Kupuję telefon z #android 1700 zł to chyba czegoś wymagam?

Jak to jest, że na oficjalnym romie od Samsunga 4.1 zdarzają się przycięcia/lagi?

Jestem w aplikacji "Aparat" klikam "Home button" i zanim dojdzie do ekranu głównego mijają 3 sekundy.

Klikam kilka razy "wstecz" i czasami tak potrafi zlagowć, że główny pulpit widzę po 5 sekundach.

#samsung #s3 #galaxy
  • 19
@bartov:

pewnie gdy zrootuję i wgram inny rom to on podkręci procesor. Będzie płynniej, ale kosztem baterii


są różne kernele takie z oc i takie bez, przeważnie romy z xda są miej prądożerne

w samsungach są chyba jakieś liczniki flashować romów czy coś takiego i mogą nie uznać gwarancji, ale mogę się mylić


Jest, ale to nie problem da się go wyzerować.
@Pustulka:

Jest, ale to nie problem da się go wyzerować.


Da się wyzerować licznik, ale statusu nie da się odwrócić. Jedynie całkowite wgranie trzy plikowego softu który ora telefon całościowo czyści status, ale to chwila jest :)

@bartov: Nie zawsze podkręcają processor, ja nawet nie mam modowanego roma, tylko sobie roota zrobiłe... Nie potrzebuje innnych bajerów.
@bartov: przecież podkręcanie procesora wcale nie wiąże się ze zwiększonym użyciem baterii (a wręcz przeciwnie bo możesz równocześnie zrobić undervolting). Ja mam napięcie w Defy niższe niż było normalnie a o 500MHz wyżej taktowany procesor.