Wpis z mikrobloga

Tak zastanawiam się. Skoro w Batman v Superman ten pierwszy ma mieć 45 lat, to czy Warner nie mógłby po prostu uznać trzy filmy stworzonego przez Nolana za ten sam świat, a w przypadku Jokera z Suicide Squad wytłumaczyć, że to inny Joker?
http://naekranie.pl/aktualnosci/batman-v-superman-swit-sprawiedliwosci-nowe-szczegoly-fabuly-730697

Goście z Warnera i DC mają doskonałe podwaliny pod budowane uniwersum, ale mimo to wszystko sobie komplikują ^^'

#dc #dccomics #warner #filmy #batman #superman #komiks #komiksy
80sLove - Tak zastanawiam się. Skoro w Batman v Superman ten pierwszy ma mieć 45 lat,...

źródło: comment_wRfOP5y0WFyrPooo8jaQxspEhqCkBIz7.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@80sLove: A widziałeś u Nolana kogokolwiek z supermocami? Jego trylogia jest osadzona w świecie bardziej realnym niż ten, jaki przedstawi Snyder. Filmy Nolana to bardzo dobre kino akcji, ale raczej średnio powiązane jest z komiksowym Batmanem. Z kolei świat Snydera będzie właśnie odzwierciedleniem tych realiów, będzie Superman, będzie Wonder Woman. Te postaci na pewno nie pojawiłby się u Nolana.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D:
Ten nowy Batman ma mieć 45 lat i mieć rodzinę. Idealnie można to podciągnąć pod końcówkę finału Nolana. Działyby się w przeszłości, więc Superman nie mógł wtedy przyjść z pomocą Gotham.

Ze Spider-manami jest taki problem, że nie da się ich wkręcić na chamca w wydarzenia z innych filmów Marvela.

pierwsze co mi przychodzi to to, że tamten Batman dostałby srogi #!$%@? od Supermana.


@drCox:
Ten nowy też, ale
  • Odpowiedz
@80sLove: a tak w ogóle to Alfred dosyć młody będzie w nadchodzącym filmie. Teoretycznie, powinien być starszy niż w poprzednich częściach, a wygląda na to, że między Wayne'em a Alfredem będzie różnica wieku około 20 lat tylko.
  • Odpowiedz
@80sLove: Do was ciągle nie dociera, że to inne filmy, już nawet nie mam sił tłumaczyć i wyjaśniać. Po co mają kontynuować czyjąś pracę, skoro mają swój, ciekawy pomysł?
  • Odpowiedz
@zelo88888:
Bo Marvel tak robi i ma więcej kasy?

Bo nadałoby to głębi postaci, a nie "ojej jestem stary, przez tyle lat byłem Batmanem, tyle przeżyłem. Nie widzieliście tego na oczy, ale wierzycie mi na słowo, prawda?" Warner tworzyć poważniejsze uniwersum, a chce ukazać całą 20-letnią działalność bohatera do kilku retrospekcji.
  • Odpowiedz
A widziałeś u Nolana kogokolwiek z supermocami? Jego trylogia jest osadzona w świecie bardziej realnym niż ten, jaki przedstawi Snyder.


@zelo88888:

Jak mówiłem, akcja starych Batmanów działaby się w przeszłości przed Men of Steel.

W Marvelu jest typowe kino superbohaterskie (Avengers), space opera (Guardian of Galaxy), serial o zwykłych agentach Shield próbującym się w tym odnaleźć, i trzymający się realistycznej specyfiki jak Nolan - serial Daredevil.
  • Odpowiedz
@80sLove: Z czym niby tak zrobił Marvel? XD Z X-Men? Ze Spider Manem? Z Iron Manem? Co Ty wygadujesz?
Postać Afflecka będzie wystarczająco głęboka. Batmana z takim bagażem doświadczeń jeszcze nie było poza komiksem. To nie jest film w całości poświęcony Batmanowi i genezie tej postaci, Batman jest tu postacią równorzędną z Supermanem. W retrospekcjach będą pokazane najważniejsze momenty w jego drodze i to wystarczy.

Jak mówiłem, akcja starych Batmanów działaby
  • Odpowiedz
: Z czym niby tak zrobił Marvel? XD Z X-Men? Ze Spider Manem? Z Iron Manem? Co Ty wygadujesz?


@zelo88888:
Filmy z X-menami i Spider-manem nie są częścią kinowego uniwersum Marvela. Iron Man?

Gdy w kinie pojawił się film z kilkoma superbohaterami - Avengers - Tony miał na koncie dwa filmy własne. Wiedzieliśmy, jak przebiegła jego wcześniejsza kariera supebohatera. Tak samo było z Captainem Americą (1 film), Thorem (1 film), Hulkiem
  • Odpowiedz
@zelo88888:
No i wiesz, jeśli czepiasz, że Batman Nolana nie może walczyć z Supermanem Snydera, to ogólnie powinieneś czepić się całej tej konfrontacji Bat- eS, bo tak czy owak Wayne nie będzie miał supermocy i Superman powinien go roznieść w pył ^^'
  • Odpowiedz
@80sLove: > No i wiesz, jeśli czepiasz, że Batman Nolana nie może walczyć z Supermanem Snydera, to ogólnie powinieneś czepić się całej tej konfrontacji Bat- eS, bo tak czy owak Wayne nie będzie miał supermocy i Superman powinien go roznieść w pył ^^'
"The Dark Knight Returns" Franka Millera, mówi Ci to coś? Cokolwiek? Widocznie nie, więc nie wypowiadaj się jak specjalista i znawca uniwersum Batmana, bo się tylko kompromitujesz (
  • Odpowiedz
@zelo88888:
Komiks będący alternatywną przyszłością do wcześniej wydawanych komiksów z Batmanem. W przypadku filmu nie mamy możliwości odniesienia się do wcześniejszej przyjaźni z Supkiem. W ogóle nie mamy do czego się odnieść w przypadku Batmana.

Co do ostatniego zdanie - brak argumentów, brak reakcji. Emoticon "xD" nic tu nie pomoże.
  • Odpowiedz
@80sLove: W całym uniwersum DC panuje pogląd, że Batman jest w stanie pokonać każdego przeciwnika, jeśli ma odpowiedni czas na przygotowanie się. Na każdego znajdzie sposób, na Supermana także. Nie ma możliwości odniesienia się do ich wcześniejszej przyjaźni, bo w tym filmie spotkają się po raz pierwszy. Poza tym, to nie będzie jedyny film Snydera z Batmanem i Supermanem. Może w kolejnych obrazach te wątki zostaną rozwinięte?

Jeśli Superman miałby pojawić
  • Odpowiedz
Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego nie czepiasz się tego, że filmy Nolana nie były w ogóle połączone z filmami Burtona czy Schumachera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież też mogli to uznać za ten sam świat, prawda?


@zelo88888:

Ależ ja się nie czepiam. Nie mogę zrozumieć, dlaczego nie korzystają z dotychczasowych dobrych doświadczeń.

Bartman okryty tajemnicą? A to nie można zmienić charakteru postaci, argumentując to jakimiś wydarzeniami od
  • Odpowiedz