Wpis z mikrobloga

Windows XP DJ Szymon Black Edyszon Remix


@Szewa1990: ja kiedys takie sciagalem i sie podniecalem, ze np. ma zajebisty wyglad visty, ale #!$%@?, ze zamulony i #!$%@?. To sie wycwanilem i zaczalem sciagac takie Hyper Extra Slim Superb Performance gdzie z kolei nic w #!$%@? nie dzialalo, gorzej niz w linuksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lewymaro: po aktualizacji login screena zmienia sie na domyslny, wszystko dziala, jednak gdy ponownie chcemy zmienic login screena tym sposobem wpadniemy w niekonczaca sie petle
  • Odpowiedz
@Ukassiu: Ja korzystałem i miałem ten problem. Pomogło przywrócenie domyślnej tapety poprzez podmianę pliku C:\Windows\SystemResources\Windows.UI.Logon\Windows.UI.Logon.pri na ten z suffiksem "BACKUP" znajdującym się w tym samym katalogu.

Ponadto udało mi się ponownie zmienić tapetę ekranu logowania przy użyciu programu stąd

@Szewa1990, @ridim, @GOOF1, @Fauler, @Rience93, @lewymaro, @sodek, @Kierownikdzialuzycie000, @qkamil, @michalkosecki, @WillyHack, @venomik, @riizzlaa, @Qwertylion, @DK13, @CommonBullet,
  • Odpowiedz
@sodek: Oj i muszę sprostować swoją wypowiedź. Na jednym komputerze zadziałało mi ponowne ustawienie "tapety" za pomocą wspomnianego programu, a na drugim już pojawił się dokładnie ten sam błąd. Trzeba najwidoczniej poczekać na nowszą wersje programu.
  • Odpowiedz