Wpis z mikrobloga

Stronnictwo proukraińskie dostało mocnego bólu dupy ze względu na artykuł dotyczący pomysłu ukraińskiego deputowanego, by stworzyć obozy koncentracyjne dla ludności prorosyjskiej. Oj, lecą minusy i zakopki... a informacja podana przez UKRAIŃSKICH DZIENNIKARZY z Wołynia.

http://www.wykop.pl/link/2683917/ukraincy-zbuduja-obozy-koncentracyjne-dla-ludnosci-prorosyjskiej/

#ukraina #polska #rosja #donbaswar
źródło: comment_ygWl64gDJfoxkPHGjVVwfPNnKwOXFpSB.jpg
  • 38
@donmuchito1992: http://ar.volyn.ua/20150801-kombat-dnipra-u-lutsku-rozkazav-pro-spetstabory-dlya-vatnykiv/ - zadzwoń do ukraińskiego portalu z Wołynia i powiedz, że ich dziennikarze piszą nieprawdę, bo "donmuchito1992" tak uważa. Bianka otrzymuje pieniądze za robienie ukraińskiej propagandy. Zaprzeczysz? Nie. Bianka miała kochanków w Ajdarze? Tak czy nie?
@ex-03: Bianka to Polka, ktora wyjechala do pracy do Kijowa i w czasie Majdanu TV Republika poprosila ja o zrobienie wywiadu z jednym gosciem ze wzgledu na znajomosc jezyka ukrainskiego. Pozniej do pracy wzieli ja Ukraincy z Espreso TV - w ich imieniu jechala ze swoim facetem z Ajdaru do strefy ATO. Czy osoba ktora OTRZYMUJE PIENIADZE od UKRAINY i ma FACETA UKRAINCA z batalionu AJDAR moze byc OBIEKTYWNA w swoich
@tomasz-maciejczuk: W parlamencie niemal każdego kraju znajdują się różnego rodzaju dziwaki i ludzie, których stan psychiczny budzi wątpliwości. Polska ma Macierewicza i teorie helowe, Rosja Zyrinowskiego, Ukraińcy - prawicowych dziwaków zajmujących się głównie projektowaniem z dupy-wziętych odznak. Wspólnym ich mianownikiem jest to, że żyją tylko dzięki promocji przez ludzi, którym wydaje się, że ich działalność lub opinie są reprezentatywne dla całego narodu albo stanowią oficjalną politykę danego państwa. Całe szczęście tak
Bianka miała kochanków w Ajdarze


@tomasz-maciejczuk: Ale magiel. Niżej piszesz, że miała faceta z Ajdaru i dlatego zachodził konflikt interesów. OK. Ale wyżej piszesz, że kochanków było kilku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio to taka istotna informacja? Czy chcesz pikantnymi szczegółami obyczajowymi jakoś celowo ubarwiać sprawę? Bo w kwestii konfliktu interesów naprawdę nieistotne jest, czy kochanek był jeden czy kilku.
@aom: ano to, że osoba dostająca pieniądze od Ukrainy, mająca ukraińskich partnerów życiowych uważana jest za źródło obiektywne, co jest ogromnym błędem. Czy Bianka kiedykolwiek cokolwiek złego powiedziała na Ukrainę lub jej wojsko? Nie. A pamiętacie co Bianka powiedziala w ukr tv o kibicach Legii? Ze to sa AGENCI PUTINA. To sie nazywa choroba psychiczna.
@tomasz-maciejczuk: Ale ja się pytam, co to wnosi, że miała więcej niż jednego ukraińskiego partnera życiowego, a nie jednego? Dżentelmeni chyba się nie zajmują zliczaniem partnerów jakimś paniom.
BTW to w końcu kochanek czy partner życiowy?
@tomasz-maciejczuk: Sam użyłeś takich a nie innych słówek, i w naszym kontekście kulturowym sugerowanie, że kobieta miała, w liczbie mnogiej, "kochanków" w batalionie, do którego jechała, brzmi jak próba skompromitowania jej na tle obyczajowym. A nam chyba chodzi o bycie merytorycznym, a nie o plotki z magla, prawda?
@tomasz-maciejczuk: to teraz wrzuc zdjecia z innymi facetami i jakies mocniejsze bardziej jednoznaczne bo tak jak na tej fotce niejedena dziewczyna bliskiego kolege obejmuje.
Zalewska uważam za nieprofesjonalna i krytykowalem ja od dawna ale tego typu argumentacja to muł.
@tomasz-maciejczuk: Zobaczy Pan Panie Tomaszu, przerosnie Pana cala ta sytuacja. Zaslepienie wrogow Rosji i fanow Ukrainy jest nie do przebicia. Wiem ze sam Pan jest za Ukraina demokratyczna, ale srodowisko proukrainskie jest bardzo naiwne, wrecz dziecinnie naiwne.
Nie mogą przez to obiektywnie spojrzeć na Ukrainę i jej problemy.


@tomasz-maciejczuk: Akurat dziś rozmawiałam ze znajomymi Rosjanami - tak, Rosjanami - ze Lwowa. Jak można się domyślić, są oni bardzo krytyczni wobec tego, co się dzieje wokół nich. Ani razu im nie zaprzeczyłam.

Jak to się dzieje, że gdy czytam Tomasza Maciejczuka, to widzę tyle problemów? Może chodzi o to, że pomiędzy prawdziwymi stwierdzeniami pojawia się u ciebie sporo pochopnych
@aom: ostatni raz piszę: czy osoba otrzymująca pieniądze od ukraińskiej telewizji za robienie pozytywnych materiałów o ukraińskich żołnierzach (propagandówka) oraz będąca w związku z ukraińskim żołnierzem jest osobą OBIEKTYWNĄ jeśli chodzi o kwestie dziennikarskie? Czy może zachodzi konflikt interesów?
@tomasz-maciejczuk: nie przetłumaczysz... gdybyś miał zdjęcia tej Bianki jak ją 5 ukraińców obraca, to nie byłoby żadnych podstaw do stwierdzenia, że zachodzi konflikt interesów, bo przecież ludzie mogą się zabawić, nie?

Jeżeli to nie przeszkadza, to ciekawe co by powiedzieli jakby śledztwo w sprawie zestrzelonego Boeinga przeprowadzali sepsi? chyba nie byłoby do końca obiektywne, no ale analogiczna sytuacja z Bianką jest dla nich czysta...

BTW, ta cała Bianka to nie jest