Wpis z mikrobloga

@Navari: w związku z fps czy cfg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adNtg: tylko ustaw odpowiednią ilość wątków(2, 4 bądź 8, w zależności od procesora) i odpowiednią częstotliwość odświeżania monitora żeby go nie spalić jeśli chcesz przeklejać parametry startowe xd
@Navari: więc nie masz nawet żadnych poważnych danych na temat zużycia karty przy generowaniu wielu fps, tylko

Według mnie więcej, ale żadnego porównania chyba nie ma

? XD Myślałem, że rozmawiamy poważnie

Sama karta się nie poci w ogóle. Wentylatory czasem podlecą do 25%, zużycie karty to 10 do czasem 50%, pamieci zużywa 1/8 części xD Myślę, że karta wycisnęłaby jeszcze więcej, tylko gdzieś jest wąski węzeł. csgo i sam silnik
Pobierz
źródło: comment_GabBWZmQy2ASSohZB2SB8V8aFiUHd0GQ.jpg
@JBFC: A kolega ma 120hz/144hz monitor? Z własnego doświadczenia powiem jest czuć róznice 30/60/120/200/300 fps na 60hz , a 30/60/120/200/300 fps na 144hz monitorzy jaki obecnie posiadam :) -refresh 120 -freq 120 - użycie tych komend na 60hz monitorze może go uszkodzić (tak w google piszą)
@PolisHWarrioR: 240hz odświeżania, natomiast łapie właśnie ze 120 fps i dwoi klatki dla kompletnego zniwelowania rozmycia, więc rzucam mu te 120hz. Różnica pomiędzy 60/120/240 jest ogromna i grając na czymkolwiek więcej niż 60hz, ciężko wrócić na nie spowrotem.
A co do palenia monitora, tak, często o tym słyszałem, więc te dwie opcje lepiej ustawiać ostrożnie.