Wpis z mikrobloga

@neusimon: tak, tylko porównaj jeszcze siłę nabywczą i fakt że w PL mieszkam z rodzicami i mam bardzo niskie wydatki mieszkaniowe (płacę starym 400PLN za pokój, żarcie różnie - czasami zjem z nimi, sporo rzeczy sobie kupuję), to wyjdzie że w Niemczech wcale tak dużo lepiej nie zarobię. Jedzenie,chemia i elektronika w Niemczech są ogółem w cenach podobnych do tych w Polsce ale usługi to inna para kaloszy - byle fryzjer
@Wandsbeker: jedynie info o mieszkaniu mnie ekonomicznie przekonalo. Chociaż mieszkać z rodzicami... cóż.
Cała reszta? W dłuższej perspektywie to kompletnie bez sensu żeby na poziom twojego życia miał wpływ tani mechanik lub fryzjer... dobry fryzjer w polsce tez kosztuje sporo wiecej. A i w niemczech są miejsca gdzie obetniesz się za 5€
@haker_proker: no galerie to na pewno nie sa miejsca gdzie obetniesz się za piątaka ;) ja osobiście chodzę w miejsce gdzie place 17€ ale tak jak wspomnialem są na przykład tureckie salony w tureckich dzielnicach i tam właśnie można liczyć na tańszego fryzjera ;D