Wpis z mikrobloga

@fromasz56: @mfind

strasznie karkolomna metodologia. Sprytnie wymieszany agregator danych zupelnie niepotrzebnych do wyceny ubezpieczenia. Nikt wam sie do dupy nie dobral za to ? JESZCZE nikt ? ;) Ja wiem ze zaznaczam fajke ze sie zgadzam.

Zeby przemielic przez ten formularz nalezy zaopatrzyc sie w randomowa skrzynke email oraz generator pesel. A potem to juz jakos leci ;)
@szaremyszki: Tylko, że gdziekolwiek chciałbyś kupić OC to dane takie musisz podać :) Nie martw się nie handlujemy tym na lewo i prawo, a zgody, które narażają Cię na ewentualny spam od Towarzystw nie są wymagane, aby dalej pchnąć kalkulację :)
Taka liczba danych jest wymagana do tego, aby Ci porządnie policzyć składkę i później przed samym zakupem nie okazywało się, że jednak trzeba dopłacić ileś tam (co niektórzy praktykują :/)
@mfind: Zeby policzyc porzadnie skladke trzeba znac wage pól w formularzu ;) Bo malo kto wie z takich januszy wykopowych jak sie liczy i na podstawie czego. Dla mnie wyliczenie oferty to tak naprawde nadanie numeru oferty ktoa potem kupuje.
@szaremyszki: polecam poszperać w moim wykopie pod tagiem ubezpieczenia :) nie zawsze mi się udaje ale w większości przypadków daję radę :) no chyba, że jesteś handlarzem to też mam dla Ciebie propozycję, jak coś to priv