Wpis z mikrobloga

Jak można #!$%@? słuchać tego dennego Progressive House od wszystkich "artystów" ze Spinnin' Records, oklepane sample i praktycznie taka sama linia melodyczna, to jest muzyka dla podludzi którzy naprawdę mają #!$%@? w uszach. Parę lat temu dało radę tego posłuchać w klubie, tworzyli coś fajnego, a teraz wszystko brzmi praktycznie tak samo, w dodatku podobny do siebie #!$%@? drop w stylu "BZZBZZBZZZ-BZBZBZBZ-BZZZZZZZ" - trąbki piszczałki klawisze #!$%@? go wie co jeszcze. I wszędzie tego gówna ludzie słuchają, puszczają na baletach, myśląc że to jest jakieś zajebiste.

#niepopularnaopinia #progressivehouse #ssie
  • 16
@damonqsY: to jest progressive house, to dziadostwo ze spinin to electro house/big room

nawet nie toleruje a nienawidze, siedzi parenascie ghost producentow i kleja to gowno a ludzie to kupuja. ja podziwiam marketing i menadzerow tych calych kauixow, ze potrafia sprzedac takie gowno a ludzie jeszcze z usmiechem biora
@damonqsY: W tych pseudo big room o dropy chodzi, żeby ludzie w klubach mieli do czego poskakać a po kilku piwkach to już nie ważne jaki wokal chodzi o (powtórzę się) DROP !
@xLibero: No ale jak drop jest #!$%@? i oklepany milion razy, albo #!$%@?ą jakiś przesterowany flet, skrzypce, trąbkę, wiolonczele, gitarę elektryczną, trójkąt, klarnet, harfe albo #!$%@? gęśle to to naprawdę #!$%@? wpada w ucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wiara jest zajarana że "łoo to jest zajebiste, zaraz będą zajebiste gęśle i zajebiście jebnie bassem" a kolejny utwór to drop na podobnej linii melodycznej tylko tym razem
@damonqsY: Ale #!$%@? może i piąty raz podobnego dropu słuchać i tak będzie twierdził że to super, mam blisko do klubu gdzie takie klimaty grają i czasem jak zdarzy się być kierowcą ( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie rozumiem fenomenu takiej muzyki ale jak człowiek wypity to mu wpada w uchu. Co innego słuchać tego w domu zresztą to nie moje klimaty czasem tylko jak wspomniałem w