Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cebulaczon10: No chyba nie ale jeśli tobie się podoba to wolna droga. Bo ja bym raczej nie wrzucał zdjęć 'lasek' które mi się nie podobają. Swoją drogą tych które mi się podobają też raczej nie ale nie jestem stuleją.
@Cebulaczon10: Tak zaorałeś mnie tak że nie wiem co zrobię, usunę chyba konto. Jednak nie.
Bawi mnie płacz ludzi któzy próbują ośmieszyć innych a na jakikolwiek podtekst w ich kierunku traktują jako obrazę majestatu i wyją że sami podludzie używający argumentów ad personam.
Wybacz że próbuję się dostosować do rozmówcy.
Swoją drogą obrażasz się za "stulejarza"? Normalni ludzie to raczej nie wyszukują takich obrazków o 4 nad ranem. Wybacz.
@Cebulaczon10: Narzekaj na argumenty ad personam, zarzucaj innym upośledzenie. Dobry jesteś
Dla gwoli ścisłości brak normalności nie oznacza upośledzenia.
Jakkolwiek się mylisz. Tak właściwie opisałeś swoje działanie. Ten wpis jest tego dowodem.
@Cebulaczon10: Parsknąłem. O dziwo wygrałeś bo zaczynam się tłumaczyć, proszę bardzo. Moje teksty o argumentach ad personam dotyczyło robienia #!$%@? z logiki przez twoją osobą dotyczącą wspomnianego argumentu.
Czy to że wypomniałem ci że próbowałeś mnie urazić jest łapaniem za słówka bądź bezpodstawnym oskarżeniem, cóż dla ciebie może i tak.
Swoją drogą poprawka usiłować mnie urazić 4 razy. Pierwszym wpisem nie bo nie chodzę na konwenty. ( ͡° ͜ʖ