Wpis z mikrobloga

Elo Mirabelki i Mireczki, idziemy za ciosem, zapraszam was na wykopowe rozgrywki w siatkówkę! Pogoda sprzyja do spędzania czasu na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc zapraszam w NIEDZIELĘ o godzinie 18:00 (?) na boisko do siatkówki na Kozanowie (link: https://goo.gl/UP3dt1). Informator przekazał, że jest ono cały czas puste i wisi na nim siatka. Mój skill określiłabym jako średni, zależy mi na dobrej zabawie, więc zapraszam każdego kto umie przebić piłkę przez siatkę. Piłkę zapewniam ja. Wołam: @Wqurzak, @currywurst, @Alasthor, @dzejzon, @rbielawski, @xbonio, @Lelia, @Spratus.
#trocheruchuwewroclawiu
  • 84
@villemo69: no ja niestety z 5h jadę do Szczecina i wrócę pewnie późno w niedzielę. Nawet jak teraz będzie problem z zebraniem chętnych (chociaż wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to się nie zniechęcaj, bo propozycja jest zacna i ogólnie wiele osób mówiło, że chce pograc w siatkówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@villemo69: W dni robocze zwykle po 17 jestem wolny. Chyba, że wypadnie jakaś siłka czy inne rowerowanie z ziomeczkiem.

W ogóle w moim przypadku ciężko może być z umawianiem się z dnia na dzień bo zwykle 2 dni w przód juz mam poplanowane :P

Ustalcie sobie na swpokojnie termin, jak dam rade to będę, a jak nie, to następnym razem. Lato się nie kończy jutro ( ͡º ͜ʖ͡