Wpis z mikrobloga

Elo Mirabelki i Mireczki, idziemy za ciosem, zapraszam was na wykopowe rozgrywki w siatkówkę! Pogoda sprzyja do spędzania czasu na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc zapraszam w NIEDZIELĘ o godzinie 18:00 (?) na boisko do siatkówki na Kozanowie (link: https://goo.gl/UP3dt1). Informator przekazał, że jest ono cały czas puste i wisi na nim siatka. Mój skill określiłabym jako średni, zależy mi na dobrej zabawie, więc zapraszam każdego kto umie przebić piłkę przez siatkę. Piłkę zapewniam ja. Wołam: @Wqurzak, @currywurst, @Alasthor, @dzejzon, @rbielawski, @xbonio, @Lelia, @Spratus.
#trocheruchuwewroclawiu
  • 84
  • Odpowiedz
@villemo69: Powiedziała, że profesjonalistka! HUE HUE HUE, śmieszkiem jesteś :P Grałam trochę dla funu w tym roku na hali, ale kolana powiedziały dość. Teraz, jak już z kolanami jest ok, to mam ochotę znowu je sobie rozwalić, wiec wpadam :D
  • Odpowiedz
@villemo69: Spokojnie, dałem rade przez te pierwsze 3 dni zabawy w sporto-swira, to i teraz tez bede :D Ale już z góry mówię że nie jestem zbytnio dobry :D Ale piłkę przebije przez siatke :D
  • Odpowiedz
@villemo69: Proponowałbym godz. 19. Niby mam unikać sportu w tym tygodniu, ale jeśli to będzie taka reakcyjna gra bez spiny, to chętnie wpadnę.
  • Odpowiedz