Wpis z mikrobloga

Taki typowy protip dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy Wasz #empik ma na stanie jakiś produkt, czy też trzeba zamawiać online. Klikacie tam, gdzie wskazuje strzałka, wyszukujecie swoje miasto w jeden z dostępnych sposobów i włala - widać czy jest czy nie ma.
Objaśnienia - zielony znacznik przy salonie - produkt dostępny - salon ma 3 lub więcej sztuk danego produktu.
żółty znacznik - ostatnie sztuki - salon ma 2 lub mniej sztuk danego produktu.

Tyle ode mnie - pracownika Empiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kazmierz - Taki typowy protip dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy Wasz #empik...

źródło: comment_1gtbth1Bbz4gYGInxsl3yrU3GwiL4FD5.jpg

Pobierz
  • 4
@akd: to są 2 oddzielne frirmy (serio!), salony czasem mają promocje, których internety nie mają (np. teraz na muzykę, stare dobre granie typu Gorillaz, R.E.M., Red Hot Chilli Peppers, Robert Plant itp za 19,99).
@Kazmierz: ten tekst o oddzielnych firmach to chyba macie wyuczony bo też to usłyszałem, na stronie 41,99 w empiku 74,99 (gra Kolejka grudzień 2014) identyfikacja wizualna marki tożsama do tego wskazanie na stronie jednoznaczne. takie podejście to kpiny z klienta. ja wiem że w przeważającej mierze franczyzowane salony nie chcą oddawać marży ale bolączki struktury własnościowej empiku i jego wyniku EBITDA klientów naprawdę nie interesują
@phsbdg: ale to akurat normalne, że ceny w sklepach stacjonarnych są wyższe niż w Internecie, gdzie odchodzą koszty najmu, wynagrodzenia pracowników itd. aczkolwiek w stacjonarnych empikach też da się czasem znaleźć spoko promocje.