Wpis z mikrobloga

Już na jesieni propaganda gównomediów w TVP. PiS szykuje ustawę, zamiast konkursów na władze TVP i radia będą nominacje ministerialne.

Już na jesieni usłyszymy Warzechę w TVP mówiącego "agresywne #!$%@?" o wolontariuszach.

Już na jesieni w paśmie "narodowo-katolickim" (codziennie od 19-22 na TVP1) Terlikowski będzie mógł obrzucać błotem i jadem każdego, kto się z nim nie zgadza, a po 22 będzie odprawiał egzorcyzmy wobec papieża Franciszka.

co roku mają powstawać przynajmniej dwa seriale historyczne "wypełniające białe plamy w świadomości historycznej polskiego narodu";
Czyli z naszych pieniędzy Anita Gargas zrobi 8-sezonowy serial "Anatomia upadku" szerzący teorie spiskowe.

w porze największej oglądalności media pomogą "nadrabiać braki w edukacji obywatelskiej Polaków".
Czyli teraz w TVP dowiemy się od prawniczki Pawłowicz, wbrew opiniom specjalistów, że edukacja seksualna to wymysł homolobby i tylko metoda kalendarzykowa i tylko po 18 r.ż.

Jak to zwykle bywa z populistycznym rozdawnictwem PiSu skąd wziąć pieniądze skoro chcą zlikwidować reklamy?
pytany o źródło finansowania "narodowych mediów" - budżet, abonament, opłata audiowizualna? - odpowiada tajemniczo: "
Ale w kampanii i tak powiedzą, że będą "obniżać podatki" :)

#
#

#neuropa #polityka
  • 26
@Graff: obniżano podatki, walczono z układem, korupcją a rząd dbał o nasze interesy... i tak można by wymieniać jeszcze
@yasio3: Kaczystan powiadasz.... pewnie beneficjentom okrągłostołowego układu pasuje ta Bananowa republika służalcza wobec zachodu
@Singularity00: rząd nie dbał o nasze interesy, dbał, żeby nie było lewych interesów a to nie to samo. Niektóre rzeczy robiono lepiej. Prezydent z PiS wystarczy. Ludzie jako motłoch :D
Nawet teraz te chamskie zagrywki: do wyborów daleko a oni już lansują premiera - smuteczek, w dodatku niekompetentnego. Kwota wolna, zamiast usunięcia podatku. Dla najbiedniejszych - najbiedniejsi nie płacą kurde! Bo płacą mega ZUS i potem składki idą w koszta i
Co Ty brałeś :D


@yasio3: jeszcze nic:) A tak poważnie to trochę podkoloryzowałem jesienną ramówkę :) Ustawę już robią, to jest fakt, spieszy im się, żeby jak najszybciej po wygranej przelać propagandę ze swoich mediów na publiczne.

obniżano podatki


@Singularity00: nie rekompensując niczym powstałej w ten sposób dziury budżetowej, którą ich następcy musieli łatać podatki podnosząc. Super rozwiązanie.

walczono z układem, korupcją


@Singularity00: taaaak, samemu tworząc pseudo-afery za pomocą
@GilbertEatingGrape: > nie rekompensując niczym powstałej w ten sposób dziury budżetowej, którą ich następcy musieli łatać podatki podnosząc. Super rozwiązanie.

skąd się takie lewactwo bierze to nie wiem... rekompensaty?! dzięki niższym podatkom jest wzrost gospodarczy,
więcej pieniędzy jest wykorzystywane przez ludzi i z ich zakupów są podatki odporowadzane... to jest podstawa ekonomii, której Ty, tak samo jak rząd imbecyli z PO przez 8 lat nie rozumiał i jedynie podnosił obciążenia obywatelom
@Cefuroksym: Nie wiem jak kolega @Singularity00 co sie tutaj wypowiada, ja w IV RP bylem w wieku szkolnym a i tak pamietam ten wszechobecny absurd i ciagle afery z banda Leppera, oczywiscie z mojej perspektywy najwazniejsza wtedy byla edukacja gdzie:

-wprowadzono trojki Giertycha wizytujace szkoly, oczywiscie wizyty byly zapowiedziane wiec wszystko wygladalo jak malowanie trawy na zielono za komuny, nagle w pokoju nauczycielskim nie wisiala chmura dymu papierosowego, najwieksi bandyci szkolni
@Singularity00: Noo taa, media pokazywaly co sie dzieje w mojej szkole codziennie xD Matury to akurat ustawa ktora przygotowywal takze Giertych, on ja zatwierdzil wiec nie wiem gdzie tutaj rola SLD. Zreszta wydaje mi sie ze akurat owczesne TVP nie bylo zbyt antyrzadowe, a z klamliwego TVN ogladalem tylko heheszki Szymona Majewskiego i na reszte mialem #!$%@?.

@uzydkownik: ale zdajesz sobie sprawe z tego, reforma szkolnictwa to nie PiS tylko LRP Giertycha? gdyby pis tego nie poparł, LPR nie poparłby czegoś pisowskiego i tak w koło...PiS nie powinno z nimi zawierać koalicji, ale błędy nawet najlepszym się zdarzają :)

tvp dopiero w 2006 roku byla bardziej rządowa

co do matury: wprowadzona w maju 2005 po latach prac wiec jak pis ma znia zwiazek? skorop rzadzil do litopada 2005