Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam krucjatę przeciw grubym damom. I mam tu na myśli spaślaki wizerunkowe nie te z chorobą
Dziś na rogu Zachodniej i Próchnika w Łodzi w przypływie dobrego humoru rzuciłem do spaślaka stojącego obok mnie na światłach:


Spaślak najpierw chyba nie pojął, a potem to do niej dotarło, co ja mu właściwie rzekłem. Spojrzała na mnie jakby trochę badawczo, ja zrobiłem niewinną minę, bo przecież co złego to nie ja, a spaślak wreszcie wydobył z siebie radosne...


Nie wiem, może porady dla damskich przegrywów trzeba by zacząć od nauki dobrego wychowania, jak tak można nawet do bezczelnego niebieskiego paska tak nieładnie mówić, ja nie wiem. :D
#damskiprzegryw #tfwnobf #coolstory #krucjata #pasta
tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
  • 21
Rozpoczynam krucjatę przeciw grubym damom. I mam tu na myśli spaślaki wizerunkowe nie te z chorobą


@Blackman: Dołączę się do krucjaty o ile tylko zechcesz nieco genetycznie zmodyfikować jej cel na krucjatę porzeciwko otyłości. No i aby nie być posądzonym o dyskryminację, nie dam, ale wszystkich ludzi bez względu na płeć, wyznanie, kolor skóry, wykształcenie, narodowość, pochodzenie, i ... wagę.
@Blackman: rozumiem takie coś tylko, jak ktoś pyta o zdanie nt jak wygląda czy coś w tym stylu. Zagadywanie osób na ulicy jest nie dość że bezsensowne (bo ma twoje zdanie na temat jej wyglądu w dupie), to jeszcze chamskie.