Wpis z mikrobloga

Mirki z #broda zamierzam kupić olejek oraz balsam do brody. Jaki sklep internetowy polecacie? Wiem, że jest kilka w Polsce, ale który jest najlepszy? Jeszcze jedno pytanie. Czy kartacz do brody jest potrzebny, czy to zwykły gadżet i grzebień w zupełności wystarczy?
#pytanie
  • 8
@matt132: zależy jaka broda taki grzebień albo szczotka. Beardshop.pl albo męska wyspa ale zapach w olejach z tej drugiej trzyma koło godziny wiec lipnej jakości składniki.
@matt132: Przede wszystkim - elegancka broda. Niejeden mirek pozazdrości Ci warunków. Jeśli obecnie jest krótsza, grzebień powinien w zupełności wystarczyć. Tylko czesz brodę też pod kątem, żeby pozbyć się przy okazji martwego naskórka i pobudzić krążenie.

Właśnie po to, przy dłuższych brodach, stosuje się kartacze. Łatwiej rozczesują gęstą brodę, ale też dbają o skórę pod nią, podobnie jak olejki i balsamy.

Z dobrej jakości olejków mogę polecić Ci Captain Fawcett i
@matt132: jak długo zapuszczasz? jeśli nie jesteś jeszcze pewien w 100% czy na pewno chcesz mieć brodę to zrób sobie jakiś podstawowy olejek sam, wyjdzie taniej o wiele.
@mrOlii: Ta na zdjęciu była zapiszczana 3 miesiące i nie stosowałem żadnych olejków itp. Teraz zapuszczam już 2 miesiące i jestem przekonany, że chcę posiadać brodę