Wpis z mikrobloga

@piotrusieQ: ja tam jestem sceptyzcnie nastawiony, moim zdaniem tester to podroba, bo skad niby mieliby 1000 testerow jednego zapachu, jak producent daje do zakupionych 10 sztuk jeden tester. Bralem lacoste od nich i sie zawiodlem trwaloscia.
@piotrusieQ: lacoste challenge, zapach po 5 minutach byl niewyczuwalny,
nie mowie ze handluja podrobkami, tylko skoro producent do zakupionych 10 sztuk perfum daje 1 tester, to ciekawi mnie skad maja takie ilosci testerow. Dlatego tez jesli chcesz kupic zapach, udaj sie do stacjonarnej perfumerii, na allegro sie nie kupuje, tym bardziej od tych co na allegro tez handluja.
@stoprocent: Ale mówię, że nie chcę testera. Na stronie jest podane czy kupujesz tester czy nie. Właśnie to co chcę jest różnica ceny ok 250 zł Douglas - iperfumy. Trochę kasy to jest. A w innych drogeriach nie ma.
@skolland: ale nie zawiodłeś się? nie sprawiały wrażenia podróbek?
@piotrusieQ: nie, perfumerie, ktore na rynku sa juz wiele lat raczej nie musza sie babrac podrobkami
a co do roznicy ceny - Daglas musi miec ogromna marze aby chociazby zaplacic rachunki w galeriach, pensje sekuritate czy ekspedientek czy nawet za reklamy i wystroj wnetrz
@skolland: no juz ci powiedzialem, po trwalosci, kupilem sie zawiodlem, znajomy kupil chrome united tester i tez nie ma porownania do tego zapachu zakupionego w Hebe.

@burbur: no nie twierdze ze handluja podrobkami, ale mam watpliwosci do tych "testerowych" bo jak mowie producent daje 1 tester na 10 zakupionych flakonow, jesli wystawiaja 1000 testerow, to logicznie powinny zakupic 10000 flakonow tego zapachu, co raczej nie jest mozliwe nie tylko z
@stoprocent: zeby trwalosc byla jedynym wyznacznikiem orginalnosci perfum... o reformulacji jaka przechodza co jakis czas perfumy slyszales?

ah, skad masz dostep do dokumentow handlowych firm, ze wiesz kiedy i za co dostaja testery?
@skolland: jesli porownuje dwa identyczne produkty i jeden pachnie znacznie dluzej to mam co do niego watpliwosci,

a co do dokumentow, tak mam dostep przez znajomego do ciekawych umow dwoch perfumerii, internetowej i stacjonarnej, dlatego co nieco wiem na temat tego rynku, wiem tez ze w sprzedazy internetowej po mailu mozna wywnioskowac z jakim klientem sie ma do czynienia i wcisnac mu turecka podrobe ;)

Ps. ja nie handluje tym :)