Wpis z mikrobloga

@TheFriQ: cebularze i tak by narzekali że gorąc i się wytrzymać nie da.

U nas od tygodnia, może dwóch tak jest, do tego na koniec w sumie lata, zaraz będzie piździć i morko, ale i tak 80% ludzi #!$%@? jak to im źle nie jest, ależ mnie to #!$%@?, no jasne bulwo najlepiej jak jest szaro, zimno, w końcu u nas taka zajebista pogoda cały rok jest

Ogólnie to zazdro, ja
  • Odpowiedz
@Hadzi: No to jak się nadajesz, to gratulacje, przeprowadź się do Australii i siedź w takim klimacie. Gadasz o cebularzach narzekających, a sam narzekasz na szaro i zimno.

Szaro i zimno jest zajebiste. A najlepsza temperatura w lato to 23 stopnie w dzień i 19 na wieczór. Tak to wygląda dla mnie, podobnie dla wielu innych ludzi. Tobie może pasują wyższe temperatury, co kto lubi.
Tylko przy Twoich temperaturach wszędzie pracują
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Szaro i zimno jest zajebiste, ja #!$%@?.

Nawet tacy jak Ty jakoś dziwnym trafem zamykają się od września do kwietnia w domach, ulice od 16 puste, tylko samochody jeżdżą. Ale z drugiej strony nikt na pogodę nie narzeka, to mnie najbardziej w tym dziwi. Ludzie narzekają wtedy, kiedy sami jeżdżą nad jeziora, robią grille, w ogródkach piwnych sączą zimnego browara, wieczorami uprawiają sporty, chodzą na spacery. Jakiś niezrozumiały brak konsekwencji.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Ale to Ty narzekasz ciągle. Albo na pogodę, albo na ludzi. Tymczasem sam zauważasz, ze przez resztę roku nikt nie narzeka. I nie lecz, proszę, na mnie swoich kompleksów, panie wróżbito Macieju. Ja wychodzę na dwór cały rok, łącznie z zimą, kiedy można pójść do knajpki i sączyć grzańca albo gorącą czekoladę. Spotykam się ze znajomymi w plenerze, o ile nie pada deszcz (śnieg nie jest takim problemem). A jak
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: tak, narzekam bo pogoda w tym kraju jest #!$%@? i dlatego #!$%@? mnie jak ktoś narzeka wtedy, kiedy jest dobra.

Nie, nie mam kompleksów, po prostu mnie to #!$%@?. #!$%@? =/= kompleks.

Ja jakoś przy 37 mogę wszystko, najlepiej pluskać się w jeziorku ;)
  • Odpowiedz
@Hadzi: Dobra jest dla Ciebie, dla 90% innych jest #!$%@?. Jako że jedyne obiektywne próby oceniania pogody to jej wpływ na wszystko inne, np. elektrownie, pracę urzędów i szkół, stan szlaków komunikacyjnych i zbiorów oraz ocenę względną ludzi, to aktualna pogoda jest najzwyczajniej w świecie #!$%@?, odpowiada nielicznym, a robi mnóstwo problemów. Teraz pogoda jest #!$%@?, 15 stopni w jesień to normalna rzecz, można sobie bluzę założyć i jest komfortowo.
Te
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Zacznę od tego, że nie chorujesz od zmiany temperatury tylko od zarazków, twój problem z krótkimi spodniami jest mi obcy, ubierasz krótkie spodenki, krótki t-shirt, ewentualnie klapki jak nie masz problemu z takim obuwiem i tyle. Jak zajdzie słońce to zamiast 35 jest 28 i raczej od takiej temperatury się nie choruje. W sumie, to nie umiem sobie za bardzo zobrazować problemu, który przytoczyłeś.

Rolnictwo, jeżeli są regularne opady (a
  • Odpowiedz
@Hadzi: A ja lubię, jak jest 18 stopni na zewnątrz w dzień, 14 w nocy. Uwielbiam jak pada deszcz. I w sumie #!$%@? Ci do tego. A tak poza tym, to w Twoich wypowiedzi nie ma w ogóle logiki. Narzekasz na pogodę w inne miesiące, ale masz ból dupy, że ktoś narzeka na pogodę teraz.

Regularnie pada deszcz? Gdzie? Ja widzę trawniki wyschnięte na wiór.
  • Odpowiedz