Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy!

Na moim kanale pojawił się nowy film, w którym w mniej oficjalny niz zwykle sposób przedstawiam dwa węzły, które powinien znać każdy entuzjasta męskiej mody. Chociaż poradników w tym temacie było milion (także na wypoku), postanowiłem także podjać ten temat z kilku względów:

po pierwsze primo: żaden z tych, z ktorymi sie spotkałem nie pokazywał jak najprościej uzyskac łezkę
po drugie primo: mało który pokazywał jak zmierzyć dlugosc krawata przed wiązaniem
po trzecie primo: każdy z nich był sztywny jak pal Azji

Przed obejrzeniem uzbrójcie się w co najmniej szklankę wody, bo momentami możecie nieco wyschnąć;) Ze względu na mniej poważną formę postanowiłem wrzucić go do wykopaliska, dostępny jest pod tym linkiem:

http://www.wykop.pl/link/2706891/prawilne-wiazanie-krawata-wezly-four-in-hand-i-prince-albert/

Moja ulubienica, członkini patrolu antyatencjuszowego @Annak1975 (#pdk) juz zdążyła zakopać nie obejrzywszy nawet sekundy, więc musicie sami ocenić jakość tego nagrania :)

Wołam tych, na których zawsze mogę liczyć: @Destr0 @robodeka88 @Mroczny_Pyton @Sarpens @mahakaM @Espo @Nadrill @bios16 @sidhellfire @KaczuszkaSpodDzbanuszka @daj_pan_spokoj @Michael_Whitey @opiekacz @Kierownikdzialuzycie000 @betonkomorkowy @boryss @Lrrr @detektor_szczescia @Xizor @wuut @CygaroZwasem @celahim @kAdi @MaciejLU @owocliczi @thewickerman88

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #menswear #klasycznaelegancja #poradnik

Jak zwykle jestem złakniony waszej opinii - jeśli film was wzbogacił, rozbawił, wkurzył bądź jest totalnie do dupy, to dajcie znać, bo po to go tu wrzucam :)

Pozdrawiam,

Wasz Uszaty :)
UszatyBloger - Drodzy Mircy!

Na moim kanale pojawił się nowy film, w którym w mnie...
  • 13
@UszatyBloger: dodałem sobie do ulubionych bo instruktarz się przyda (wiążę tylko jeden węzeł). Plus sugestia-zainwestuj w lepszy mikrofon, jest odrobinę za cicho, musiałem przestawiać głośniki na maksa by wyraźnie słyszeć o czym mówisz.
Swoją drogą-kolega Maciej nie szyje się czasem u krawcowej przy świebodzkim? bo kojarzę kogoś podobnego.
I w ogóle chyba Wykop się psuje bo nie dosałem powiadomienia jak zawołałeś. Gdyby nie to że przeglądam gorące to nie zauważyłbym wpisu.
@thewickerman88: Mikrofon mamy całkiem dobry, ale zapomniałem, że powinienem mówić tak samo głóśno, mimo przybliżonego obiektywu (bo przecież to mikrofon, a nie aparat zbiera głos). Z tego co wiem, to raczej na ten moment Maciej nie oddaje sie przyjemności bespoke'u, ale może kręci się w takich okolicach.

Z tym zawołaniem rzeczywiście jest problem, zawsze pamiętam zaangażowanie tagowej starszyzny było większe, a tutaj zaczął się zakopfest jakiejś bojówki, co to wszędzie widzi