Wpis z mikrobloga

Jak dostać zniżkę 10GBP i darmowá wysyłkę ze strony Logitech (bez ceny minimalnej)? To proste. Wypełniamy ankietę i podajemy prawdziwego maila, dostajemy voucher na 10GBP (mnie przyszedł na drugi dzień, czyli dzisiaj).
Wchodzimy na stronę logitecha (ja kupowałem z angielskiej bo było taniej niż na polskiej), znajdujemy interesujący nas przedmiot i dodajemy go do koszyka, wklejamy nasz kod i teraz najważniejsze, aby dostać darmowa wysyłkę (do Polski tez) próbujemy zamknąć zakładkę z koszykiem, wtedy pojawi się informacja ze jeśli zostaniemy na stronie do naszego zamówienia zostanie dołożona darmowa wysyłka ;)

Ja kupiłem za GBP2.99 słuchawki Logitech H150 (na polskiej stronie 99.90zl). Płaciłem PayPalem (pic related)

Przykładowe rzeczy które można kupic za GBP2.99 (~17PLN):

Słuchawki
Mysz
Głośniki
Klawiatura

#logitech
#cebuladeals
Czayen - Jak dostać zniżkę 10GBP i darmowá wysyłkę ze strony Logitech (bez ceny minim...

źródło: comment_SmE13soFvvfjmbnJc2x4tkc9dy1ybV4p.jpg

Pobierz
  • 558
@Czayen 1. ELIGIBILITY. The Promotion is open to people 13 years of age or older (as of date of entry) who are legal residents of the United Kingdom. For avoidance of doubt, #!$%@? from outside the United Kingdom should check with local requirements regarding his or her eligibility prior to #!$%@? in this Promotion


@mihau12: ten regulamin dotyczy konkursu raczej, a nie promocji z voucherami, o których nie ma w nim
@Czayen 1. ELIGIBILITY. The Promotion is open to people 13 years of age or older (as of date of entry) who are legal residents of the United Kingdom. For avoidance of doubt, #!$%@? from outside the United Kingdom should check with local requirements regarding his or her eligibility prior to #!$%@? in this Promotion

@mihau12: ten regulamin dotyczy konkursu raczej, a nie promocji z voucherami, o których nie ma w nim