Wpis z mikrobloga

Przed chwilą miałem przyjemność mieć do czynienia przedstawicielką płci pięknej z Ukrainy. Nie dość, że miła, nie dość że uśmiechnięta to jeszcze tak śliczna że aż -wstyd się przyznać - nie mogłem oderwać oczu. Absolutne przeciwieństwo polskich karynek w okularach na pół gęby i wyniosłą miną odstraszającą wszystkie żywe organizmy.

#takbylo #rozowypasek #ukraina
  • 20
@Aryo: w pracy i wszystko na to wskazuję że czeka nas dłuższa współpraca biznesowa. Ona chce kupować a my chcemy sprzedawać :) Mamy na piątek umówione spotkanie i tak się zstanawiam że to troche niesprawiedliwe bo już dziś wiem o tym że na wejściu będzie miała nad nami przewagę w negocjacjach. Wspólnik jest pies na baby to już w ogóle będzie masakra.
No panowie, ja tu tylko wrzuciłem komentarz na temat urody i wdzięku kobiety z sąsiedniego kraju a tu komentarze od prostytutki do historycznych zawiłości kresów wschodnich. Nie, nie jest prostytutką, nie wiem czy brała udział w plądrowaniu polskich wiosek, jest zamężna.


@DawajMario: Witamy na wykopie, Cumplu... Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RaV_Oyabun: spora dawka kobiecego uroku. Zostawiając na chwilę urodę z boku, ta kobieta jest przesympatyczna w takim normalnym kontakcie. Czuć pozytywną energię - i jak nie dać takiej warunków na jakich jej zależy? No jak?