Wpis z mikrobloga

Beka, sos w Kurkczakburgerze w niemieckim McDonalds jest słodki,a sama kanapka w ogóle nie jest ostra (choć w Polsce jest lekko pikantna). Jakby tego było mało - kanapka sporo mniejsza, porcja mięsa oczywiście... też okrojona w stosunku do PL.

Nie dziwię się, że w PL McD jest bardziej popularny niż na zachodzie, mamy po prostu smaczniejsze menu.

#mcdonalds #niemcy #kuchnia
  • 7
Nie dziwię się, że w PL McD jest bardziej popularny niż na zachodzie, mamy po prostu smaczniejsze menu


@nodikv: zawsze uważałem, że przesadza się mówiąc o McDonaldsie "śmieciowe żarcie", "krowa razem z kopytami", "sama chemia", "plastikowe jedzenie" etc. dopóki nie spróbowałem McD w USA - przy tamtych "wynalazkach" nasz McD to faktycznie restauracja.
Polecam też McD we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Triplesix: Nie miałem okazji zajść do KFC, a szkoda, bo w McD się zawiodłem.
@edgar_k: W Pl mięso jest raczej porządnej jakości, porcje też raczej dość rozsądne. Inna sprawa, że zdrowe jedzenie to to nie jest po prostu z racji ilości tłuszczu.
Inna sprawa, że zdrowe jedzenie to to nie jest po prostu z racji ilości tłuszczu.


@nodikv: to, powiedzmy, kwestia dyskusyjna bo nie sadze, by mialo jakos wiecej tluszczy niz takie slynne polskie mielone. Ale chodzi generalnie o jakość, świeżość i uczucie "plastiku" - u nas jest napawdę dobrze