Wpis z mikrobloga

Kolejny festiwal #!$%@? na Wykopie.
Dorota Wellman została nową twarzą Lidla.

TL;DR


Dupa Was zabolała, jakby ten Lidl był dobrem narodowym. Zabicie 10-latki siekierą Was tak nie oburzyło, jak Wellman w Lidlu. Nikt tu nie ogląda telewizji, większość hejtuje TVN, a przepisy z Lidla robiło pewnie 10%. Fajnie się jednak hejtuje.

Jesteście bandą niedojrzałych gimbusów.
Nie jestem żadnym fanem Wellman, ale nie trudno się domyślić, że ona jest po prostu lubiana.
Jest energiczna, jest gruba, śmieje się jak ciotka, ma do siebie dystans i znana jest z dużego poczucia empatii i dobroczynności.

- W 2011 roku reklamowała jogurt Activia. Całą gażę, 200 tys. zł, przeznaczyła na cele charytatywne. Nie chwaliła się tym, wyśledzili to reporterzy Super Expressu.
- W 2008 roku wzięła udział w sesji fotograficznej PIERwSI na rzecz walki z rakiem piersi.
- Cały czas aktywnie pracuje dla różnych organizacji charytatywnych. Pomaga osobom starszym, chorym, dzieciom, zwierzętom.
- Przyznała, że jeśli kiedyś jeszcze weźmie udział w jakiejś dużej kampanii reklamowej, to z chęcią podzieli się honorarium z potrzebującymi.

Podsumowując, może Wam się nie podobać, może was #!$%@?ć, ale #rozowepaski ją po prostu lubią. To kawał energicznej baby, nic dziwnego, że jest m.in. prezenterką programów śniadaniowych.

Ciekawe, ilu z Was Wykopki przeznaczyło chociaż raz równowartość kilku swoich pensji na cele charytatywne?
(nie pytam tych, co żyją na pensji swoich matek)

Może więc być głośna, gruba. Wali mnie to. Jest dobrym człowiekiem.
Dużo w życiu osiągnęła, nie przez kontakty, nie przez dawanie dupy, tylko charakterem i ciężką pracą.

#dorotawellman #tvn ##!$%@? #wykop #lidl
J.....m - Kolejny festiwal #!$%@? na Wykopie.
Dorota Wellman została nową twarzą Lid...

źródło: comment_wnzVAaCuXIOzfdvCRlXY8I9g1jh9z0mM.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@JestemPsem:

- W 2011 roku reklamowała jogurt Activia. Całą gażę, 200 tys. zł, przeznaczyła na cele charytatywne. Nie chwaliła się tym, wyśledzili to reporterzy Super Expressu.

- W 2008 roku wzięła udział w sesji fotograficznej PIERwSI na rzecz walki z rakiem piersi.

- Cały czas aktywnie pracuje dla różnych organizacji charytatywnych. Pomaga osobom starszym, chorym, dzieciom, zwierzętom.

- Przyznała, że jeśli kiedyś jeszcze weźmie udział w jakiejś dużej kampanii reklamowej, to
  • Odpowiedz
Dorota Wellman została nową twarzą Lidla.


@JestemPsem: dowiedziałem się o tym tylko i wyłącznie z mirko. #!$%@? w najlepsze, nikt nie ogląda tv tym bardziej tvn, ale jak jakaś gwiazda pierdnie na wizji to 70% wypoku podniecona
  • Odpowiedz
@JestemPsem: Ja już przez moment myślałem że to Biedronka przysłała tutaj opłacanych trolli do szkalowania Lidla, a to tylko typowe prawackie #!$%@? muszą się wyżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pochwalila się że oddała? Jakby była naprawdę w porządku nawet by o tym nie powiedziała.


@kinlej: Napisałem, że nigdzie o tym nie mówiła. Wyśledzili to reporterzy Super Expressu.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: moim zdaniem wybranie Wellman na twarz nowej kampanii to genialne posunięcie ze strony Lidla - mowię to jako osoba, która sama zajmuje sie trochę marketingiem i reklamą.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: mi nie pasuje by to ona została twarzą i jakby liderką z dwóch powodów : po pierwsze nie jest kucharzem, nie zna się na gotowaniu - wcześniej mieliśmy ich dwóch, więc automatycznie myślało się' oho, skoro oni to potrafią zrobić z tych produktów to może też spróbuje' - dodatkowo na stronie były zamieszczane przez nich wykonane dania i przepisy do nich, po drugie na siłę próbuje być śmieszna przez co
  • Odpowiedz
@triff_: skad wiesz, ze nie umie? skad wiesz, jaki cel ma ta kampania w tym momencie? moze wlasnie ma pokazać, ze nawet laik sobie poradzi w kuchni i w ten sposób zachęcić ludzi do korzystania z przepisów i w następstwie produktów Lidla, bo to ze zawodowo kucharze umieją to nie znaczy ze każdej Grazynce sie uda? ma to swój cel i póki co wyszedł tylko jeden spot z nią, ale wy
  • Odpowiedz
@SScherzo: nie powiedziałam nigdzie, że będzie to klapą tylko stwierdziłam, że na obecną chwilę mi to nie pasuje - przecież nie wiem jak będzie wyglądają kampania i w jaki sposób będzie przebiegać jej dalszy ciąg - jeśli zaś chodzi o zwykłego laika to mogli wziąć zwykłą grażynkę z miasta - plus to nie zmienia faktu, że wellman próbuje być cool i zabawna i właśnie to jest najbardziej #!$%@?ące ( ͡°
  • Odpowiedz
@JestemPsem: Ja za nią nie przepadam, bo nie lubię ludzi hałaśliwych i nadpobudliwych, ale co mnie obchodzi polityka marketingowa Lidia? Lidl to jakieś dobro narodowe? Na mirko, to się czasami czuje, jak przed stoiskiem z tygodnikami typu "Życie na gorąco". Żenada.
  • Odpowiedz
mi nie pasuje by to ona została twarzą i jakby liderką z dwóch powodów


@triff_: po pierwsze, nie wiadomo czy to ona będzie gotować, Lidl zapowiedział, że dopiero to ogłosi. Po drugie, chodzi o hejt na portalu społecznościowym, bo prywatna firma z Niemiec wybrała sobie osobę do kampanii. Reklamy wyprały wam mózgi, przejmujecie się nie tymi rzeczami co trzeba. Do tego dodam, że część osób z tego powodu obraża ją tak
  • Odpowiedz
@triff_: mogli, ale widocznie uznali, ze Dorota Wellman bedzie bardziej opłacalna i przyciągnie wiecej potencjalnych klientów.

moze wcale nie próbuje, a taka jest. i niektorych to irytuje, a inni to lubią. jak widac ci #!$%@? najwiecej o tym piszą i tym samym sami napędzają reklamę.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: przeciez ta Swallow (nie wołam bo nie pamietam liczby przy nicku a poza tym i tak ma mnie zablokowana) pisała, ze jak mozna było wybrać gruba babę do kampanii i jak ona teraz bedzie kupowała bułki patrząc na plakat z Wellman, że to sie rzygac chce aż xD niektórym to naprawdę wypaczyło już mózgi.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: Strasznie mnie ta kobieta drażni. Z drugiej strony reklamy Lidla z tymi kucharzami też mnie drażniły (jak i większość innych reklam generalnie). W sumie to się zdziwiłem trochę, jak zobaczyłem znalezisko o nowej kampanii tej sieci na głównej. Jestem ciekaw czy wypoki naprawdę tak te reklamy z Okrasą i Pascalem lubili, czy polubili do tego stopnia dopiero jak się dowiedzieli, że Wellman będzie tą całą "nową twarzą" ( ͡°
  • Odpowiedz