Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu, prezentowaliśmy się małe #chwalesie - dokladnie tutaj - mieliśmy wtedy przyjemność wypowiadania się w temacie antyradarów na antenie #tvp

Dziś, prezentujemy Wam mały test, a raczej różnice między tańszym a droższym rozwiązaniem.

A Wy, korzystacie z jakichś antyradarów? Być może jakaś alternatywa w postaci yanosika czy coyote'a?

hadronpl - Jakiś czas temu, prezentowaliśmy się małe #chwalesie - dokladnie tutaj - m...
  • 11
@hadronpl: Ale macie świadomość że to trochę jak z dopalaczami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to słyszałem że i tak nie zawsze jest to skuteczne. Jak to z tym jest? Oczekuję szczerej odpowiedzi a nie jakiegoś bełkotu. Jak nie chcecie sobie robić antyreklamy czy coś tam to możecie odpowiedzieć na pw.
Valentine on


@hadronpl: Wydaje mi się, że tego typu urządzenia prędzej czy później zostaną wyparte przez Yanosika/Coyote... Już teraz #yanosik spisuje sie u mnie bdb dobrze, wiadomo jak się jedzie jakimiś rzadko uczęszanymi drogami trzeba zachować czujność, w innym wypadku troche spostrzegawczości (na nieoznakowane radiole) i yanosik dają radę.
@newerty: Działa to tak, jak na załączonym nagraniu, moim zdaniem, jakieś 99% skuteczności w przypadku urządzenia za 3,5k - w tym momencie, nie ma w kraju urządzenia(radaru, suszarki), którego nie wykryje ten konkretny antyradar - włączając w to odcinkowe pomiary prędkości.
Problemem może być kamera, w samochodzie za nami. W takim wypadku urządzenie nie będzie nas informować o tym, że jesteśmy nagrywani.
Dalej, urządzenie trzeba też 'nauczyć' wykrywania radarów.
Przykład: Będzie
@hadronpl: Mysle, ze nawet w przyszlosci jak bedziesz uzywal Yanosika to zminimalizujesz szanse zatrzymanie do kontroli ;-) Poza tym, polak potrafi... szybkim ruchem wylaczyc apke to nie problem...
Poza tym watpie zeby nasi panowie mieli ochote, grzebac nam w phonach... poza tym nie wiem czy umieli by obsluzyc... poza tym mozna zrobic blokade klawiszy na kod etc... ;-) My mamy w genach kombinowanie :>