Wpis z mikrobloga

@jaro07: pad jest świetny, podobają mi się exclusivy - forza, halo i te które maja wyjść (forza 6, halo guardians, scalebound, quantum break i crackdown 3), chodzi cichutko. Co najbardziej irytuje? może rozmiar, bo jest troche pustakowaty, ale dzięki temu się tak nie grzeje wiec przecierpie to. Ponad 2 miesiące temu wahałem się co kupic, ps4 czy xbone i wybrałem to drugie, nie żałuje wcale i z czystym sercem polecam.
  • Odpowiedz
@BurakForm: Rzeczywiście wyglad jak na te lata troche zacofany, choc to pewnie swiadomy zabieg, zeby pozniej wypuszczac slimy. Tez się zastanawiam czy xbox czy ps4, jednak poprzednio mialem x360 i pad bardzo mi sie spodobal. Ten juz nie jest tak idealny, ale wciaz wg mnie lepszy od ps.
  • Odpowiedz
@jaro07: Xone to moja pierwsza konsola, i nie trzymałem pada od 360 w dloni nigdy ale chodząc po sklepach dużo razy macalem pady od xone i ps4 i ten od psa w ogole mi nie podchodzil. A co jeszcze mi się podoba w klocku to eaaccess, za 80 zl rocznie masz dostep do niektórych gier od ea (np. fifa 15, bf4, nfs rivals, czy ostatnio dodany dragon age inquisiton)
  • Odpowiedz
@BurakForm: Widziałem dzisiaj w auchanie xboxa 500gb z padem za 1160zł, chyba warto? Czy poczekać na zestaw z fifą i dyskiem 1tb? W sumie i tak będę grał praktycznie tylko w jedną grę :)
  • Odpowiedz
@MRacheron: W takim razie zaczynam powoli szukanie dobrej oferty. Nie ukrywam, że głównie będę grał w Fifę, więc najchętniej znajdę zestaw z tą grą. Konsola z większym dyskiem różni się czymś więcej niż pojemnością? Bo w sumie nie zależy mi na dużej pojemności.
  • Odpowiedz
@jaro07: kup czysta konsole i wykup za 80 zl rocznie ea acces. tam masz fife 15 i wiele innych dobrych gier.
Chyba niczym, tej z nowym padem jeszcze nie ma więc niczym. skoro w fife głównie to na co Ci 1tb?
  • Odpowiedz