Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mirki z tagu #szosa #rower czy polecicie jakąś torebkę podsiodłową?
Wymogiem jest aby była dyskretna, miniaturowa. Pojemność: dętka, łyżka, multitool.
W jakiejś dyskusji @fixie (przepraszam jeśli wołam na darmo) wspomniał o Scicon, ale widzę ze w PL czyba ich nie dostanę. A Racepack BSB-14 firmy BBB chyba tak pojemny nie jest? Podobnie zestaw SCHWALBE, bo chyba multitoola tam nie dopchnę?

Z góry dziekuję za opinie :)
  • 15
@vinciq: Ja tam jeżdżę z lidlową, tylko zawartość wymieniłem. Nie rzuca się jakoś specjalnie w oczy a spokojnie mieści dętkę, łatki, multitool, spinkę do łancucha, szmatkę, rękawiczki latex oraz torebkę strunową z gotówką oraz danymi ICE (służącą także jako pokrowiec na telefon w razie deszczu).
@fixie: tak mają na stanie Elan 210 karbonium, Ty masz RL jeśli dobrze kojarzę. Teoretycznie pojemność ta sama, dlatego popdputuję czu zmieści się dętka, łyżka, multitool?

@spunky to jest faktycznie świetna okazja, więc jesli Elan okaże się zbył mało pojemny to pewnie będę wybierał się do Deca
@vinciq: w mojej dwie łyżki są schowane w konstrukcji torby i są w komplecie. mieści się dętka i mały multitool, tudzież jak w moim przypadku: mleczko do szytek i multitool.