Wpis z mikrobloga

  • 18
Mireczki, co się wczoraj odwaliło to ja nawet nie... Tor zaglady na 9, do rozwiazania trzeciej tajemnicy pozostalo tylko zamknac jedna brame i odrzucic dwa zaklecia. Drużyna napakowana, wiec wszyscy dziarskim krokiem rzucili się w jedno miejsce "bo komuś się przecież uda zamknąć bramę". 4 osobom się nie udało, jedna tam stała przez przypadek, a jedna przyszła pozbyć się potworów. No nic, zamkniemy za chwile, mamy przecie mnostwo czasu. I co? Wyskoczyla karta mitow z podwojnym rozpatrywaniem negatywnych efektow potworow. Za jakichś 6 kultystów na planszy x2 zagłada postąpiła o 10 z miejsca. 4,5 godziny w dupę, bo się zbiorowych wycieczek zachciało robić...
#grybezpradu #eldritchhorror
Iudex - Mireczki, co się wczoraj odwaliło to ja nawet nie... Tor zaglady na 9, do roz...

źródło: comment_cCoYcuIqNGDmL0qDfPTug52T7P4DeTk4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zawi3ja: Tu nie byla to kwestia metody - po prostu pech. Np. Jeden gracz mial pecha kosciach, wiec zuzyl dwie wskazowki zeby je przerzucic i zamknac brame
Potem sie okazalo ze do zamkniecia bramy potrzebna byla wskazowka. I tak 4 razy pod rzad... W tej grze nigdy nie mozna byc pewnym zwyciestwa, nigdy.
  • Odpowiedz
W tej grze nigdy nie mozna byc pewnym zwyciestwa, nigdy.


@Iudex: i to jest wlasnie smaczek gier.

Sam mam to teraz młocąc z znajomymi w Aliena, kiedy wydaje nam sie ze wszystko jest w porzadku, na luzie ukonczymy zadanie a tu nagle 2-3 tury sytuacja sie zmienia i o 180 stopni i przegrywamy z kretesem :D
Zaleta taka ze partia trwa maks 1.5h wiec w 5h zrobimy 3 nieudane podejscia (
  • Odpowiedz
Wyskoczyla karta mitow z podwojnym rozpatrywaniem negatywnych efektow potworow. Za jakichś 6 kultystów na planszy x2 zagłada postąpiła o 10 z miejsca.


@Iudex: z tego co widzę to graliście na Yog-Sothotha, a jego kultyści nie mają przecież żadnej zdolności aktywowanej przy Rozrachunku, skąd to przesunięcie zagłady?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lisek_Chrystusek: A negatywny efekt znajdujacy sie na karcie przedwiecznego to nie jest wlasnie efekt kultysty? Chcesz mi powiedziec ze mam sie czuc mentalnym zwyciezca? :D
  • Odpowiedz