Wpis z mikrobloga

Drogie Mircy! Cumpel @Barricade przypomniał mi o Mirko. Jestem już tydzień żonatym Mirkiem. Ale od tygodnia nie mam czasu na odpoczynek, poprawiny za poprawinami, zaproszenia i spotkania. Zakupy i przygotowania do wyjazdu. Jeszcze wolnego nie miałem. Ale z moją wspaniałą żoną ogarniamy wszystko. Wesele było świetne. Świadomość, że wszystko dopięte na ostatni guzik dała taki luz, że bawilismy siebie i gości jak na dobrej zabawie, a nie swoim weselu.
Miałem obawy co do zespołu, ale okazało się że grają świetną muzykę biesiadną i pomimo delikatnie powolnego początku to kto chciał to bawił się wyśmienicie.
Trafił mi się świetny starosta, odpalił taki zmysł wodzireja, że pomimo że miał mieć 4 osoby do pomocy to ogarnął wszystko sam i jeszcze dodatkowo tak zabawiał ludzi, że każdy mi to później wspominał :-D
Goście byli bardzo kulturalni, zero chamstwa. Stół wiejski i nalewki mojego taty znikały w oczach.
Wiele ciepłych słów usłyszałem. Serce się radowalo jak mówili mi, że to najlepsze wesele na jakim byli albo że nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawili.
Prosiłem żonę tylko o jedno, o uśmiech na jej twarzy. Zrobiła to i już wiedziałem że wesele się uda.

Polecam ten stan mocno. Mimo że odmówiło mi 50 osób, a 6 nie prZyszło na wesele pomimo potwierdzenia to i tak niczego nie żałuję. Chętnie zrobiłbym to jeszcze raZ

#wesele #slub #zabawa #zensiezwykopem

Pozdrawiam i dziękuję za każde dobre słowo
Queltas - Drogie Mircy! Cumpel @Barricade przypomniał mi o Mirko. Jestem już tydzień ...

źródło: comment_HF66tIcMQODs43RdnElIKWgpIqz0fXar.jpg

Pobierz
  • 13