Wpis z mikrobloga

@thanksforthesupport: ja bym w jakis sposób uzupełnił puste miejsca kamieniem. Na przykład zamontował siatkę z oczkiem 2x2 i wsypał tucznia kwarcytowego odpowiedniej wielkości, lub zwykłym lupanym kamieniem skleić na zaprawe albo cos. Ogólnie ładnie prezentują sie podkłady z kostka granitowa w rożnych warjaciach.
@dawcamocywnocy: Nowe, świeżo zaimpregnowane podkłady kolejowe śmierdzą. Demontowane z toru, kilkunastoletnie i starsze już nie. Po demontażu automatycznie są kwalifikowane jako materiał "zanieczyszczony substancjami niebezpiecznymi". "Wytwórca odpadów" może ponieść koszty utylizacji, albo zlecić badania mające ustalić poziom substancji niebezpiecznych, po to by zmienić kwalifikację odpadu na "drewno". Nie spotkałem się jeszcze z wynikiem analizy innym niż stwierdzającym że poziom syfu nie przekracza bezpiecznego poziomu, zwykle jest tylko zalecenie by nie stosować
@thanksforthesupport: Jeden z odcinków ,,Pogromców mitów" był o ucieczce z więzienia zrobionego ze starych podkładów kolejowych
@hrumque: To jest jakiś inny podkład drewniany od tych pozostających w użytku?

@jokefake: Nie musisz tego ciąć, wystarczy, że zrobisz inny układ

@miki4ever: Też kiedyś miałem ,,otwarty ogórdek"... Krowa zjadła wszystkie buraki ( ͡° ʖ̯ ͡°)