Wpis z mikrobloga

@kuraku: gorzej jeśli po przekroczeniu tej linii musisz poruszać się cały czas do przodu a świat generowany jest losowo i nie możesz przestać aż w końcu kończy Ci się paliwo, później opadasz z sił i przypominasz sobie, że po przeskoczeniu ostatniej flagi w mario po prostu wyłączałeś pegasusa :D
@full_throttle: byles? Czytalem sporo relacji, wiec tez gdzies siedzi mi z tylu glowy :D chociaz wczesniej to chcialem jeszcze europe objechac przy wybrzezu, ale tez trasa sie robi konkretna jakby sie chcialo jeszcze zahaczyc o poludniowe wlochy :D
@miczuu: spałem w hotelu na trasie, ale juz w niższej czesci. Koszt noclegu na trasie wysoki, jakies 160zl za pokój dwuosobowy. Ogolnie w Rumunii raczej bezpiecznie, z parkingami nie ma problemu. Sa przy trasie tez campingi takze spokojnie sie mozna tam rozbić.
@kontrowersyjny_obywatel: kompletne przeciwienstwo motocykla turystycznego, raczej bym powiedzial ze to slaby wybor na trase, ale finansowo nie stac mnie na 2 motocykle :p za duze spalanie, za twarda kanapa, za maly zbiornik paliwa to dyskwalifikuje ten motocykl z jakiejs hardcorowej turystyki niestety