Wpis z mikrobloga

@UndaMarina: ja wiem, że "papież zabija smoka", ja wiem że Sylwester I. Nawiązałam tylko do tego, że cała rzecz zaczęła się od wykopu sprzed roku o ołtarzu w Pobierowie, którego konsekwencją było wczorajsze pytanie OP "Ma ktoś #polandball z papieżem zabijającym krokodyla?", którego naturalną kontynuacją jest niniejszy wątek. Uznałam, że w konwencji durnego #polandball i durnych komentarzy do tamtego wykopu (najwięcej plusów zebrał: "Karol - człowiek, który jeździł na krokodylu") sama
  • Odpowiedz
@jPaolo2: pytanie tylko którego obrazka autorem jesteś - #polandball jako papież na krokodylu, którejś z kanonicznych wizualizacji św. Sylwestra (jak rzeczywiście jesteś z począttku IV w. po Chrystusie to gratuluję i zazdraszaczam trzymania się, chętnie bym z tobą spaliła żółte kalendarze) czy ołtarza w Pobierowie? Wyjaśnij proszę. Z tej strony pulchna blondynka (ciemna blondynka włosowo, ale nadal blondynkowo ciemna intelektualnie, jak na wysublimowane żarty). Trochę niepokoi mnie twój nick - podskórnie
  • Odpowiedz
@A_F_S Tego polandballowego. Używałbym zwyczajnie "jPaolo" na wykopie, ale serwis nie wysyła najwyraźniej mejli potwierdzających na pocztę Interii.
  • Odpowiedz
@jPaolo2: jeśli to twój polandball, to gratuluję. Szczerze. Biję brawo. Serio serio. I nie napiszę nic więcej, bo jak się okaże, że to ściema (strasznie mnie niepokoi twoje odwołanie do Interii - ktoś jeszcze z tego korzysta?), to wyjdę na głupszą niż jestem i niż są koty w moim wykopowym wieku (czyli już kumające, ale absolutnie niesamodzielne i bez możliwości rozmnażania się - cóż znaczą moje, w zaokrągleniu, dwa miesiące?).
  • Odpowiedz