Wpis z mikrobloga

No to sie miraski narobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem zainstalować bspwm na #ubuntu używając poradnika dla debili( ͡° ͜ʖ ͡°) (LINK) i co te X'y to ja nie: Po restarcie nie mogę zalogować się na konto (mogę na konto guesta). A co w tym najlepsze? Że przełączając się na TTY mam czarny ekran (xD) więc z telefonu po SSH się staram wszystko ogarnąć.

Wypieprzam po kolei teraz pakiety które instalowałem i modle się, że pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°). Config Xorga przywróciłem do stanu poprzedniego (z xinitrc wypieprzyłem sxhkd & exec bspwm). I teraz pytanie - co jebnęło? X'y na gueście się podnoszą, logi nie krzyczą w sumie chyba nic (szukałem sławnego już segmentation fault, który podobno mógł powstawać przez jeden z pakietów). Log pod spodem. Jeśli uda Wam się mi pomóc to obiecuję, że zostanę przy openboxie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
// EDIT
Już wrzucam na pastebina, żeby śmietnika nie robić.

http://pastebin.com/wrM3khRL

  • 12
@vxrd: teraz to już nie ważne, udało mi sie podnieść X'y - okazalo sie ze problemem byl plik xauthenticate czy jakos tak w katalogu domowym, a konkretnie to, ze serwer X nie mógł go otworzyć (chownem zmieniłem uprawnienia i hula).