Wpis z mikrobloga

Informacyjnie: będziemy zgłaszać do @Moderacja wszystkich Mirków, którzy notorycznie zakopują znaleziska za "SPAM".
Codziennie chcemy dostarczać tu ciekawostek od naszych reporterów. Nie dodajemy niechcianych treści komercyjnych, a efekt pracy dziennikarzy oraz zespołu.

Miłego dnia.

#oswiadczenie
  • 527
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Czy wy kur..a nie rozumiecie co to jest za portal i do czego służy? Wy sobie publikujecie gdzieś tam, onet publikuje sobie gdzieś tam itd itp..... A jeżeli jest coś ciekawego to użytkownicy wykopu dodają to pod ocenę innych użytkowników i jezel jest to ciekawe to żyje na wykopie! Jakim trzeba być debilem żeby na takim portalu wrzucać swoje (czytaj komercyjne wyprodukowane bo taki jest wasz biznes ok) treści i
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: nigdy nie zakopywałem waszych znalezisk, bo rzadko jestem na wykopalisku, ale skoro tak nalegacie to chętnie zacznę. PS mam nadzieję, że nie będziecie dzwonić do rodziców :(
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Operacja płaczdomoderacji to majstersztyk, zyskaliście wuchtę obserwujących, którzy zaciekle będą zakopywać wszystkie brednie które tutaj umieszczacie, jestem tu też!

  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Nawet stara gierka której gimby nie pamiętajo ma w #!$%@? więcej plusów od was :D :D
zresztą tak samo jak wasze wszystkie odpowiedzi tutaj...chyba daje do myślenia nie ?
  • Odpowiedz