Wpis z mikrobloga

Co zabieracie do pracy do jedzenia? Standardowo kurczak z ryżem lub kaszą? A może jakieś placki owsiane? Szukam dobrych i w miarę prostych przepisów, bo te posiłki wspomniane wcześniej zaczynają mi się powoli nudzić (czasem eksperymenty z sosami pomagają, ale nie na długo) - przydałyby się jakieś zamienniki :) Najlepiej żeby takie posiłki dało się przygotować w miarę szybko.

#dieta #przepisy #silownia #pracbaza
  • 32
@Spook: sałatki na pierdylion sposobów, gulasz z cukinii, leczo, placki z cukinii, brokuła z mięsem, mieso i warzywa z rosołu, gazpacho, hummus z pomidorami i kromka pseudo chleba, pudding z chia z np bananem i wiecej nie pamiętam na teraz :P
@Spook: dzisiaj: pulpety z mielonej piersi indyka z przyprawami, gotowane na parze, ryż (czasem do ryżu pod koniec gotowania daje odrobine mrożonej marchewki z groszkiem) oraz brokuł tez na parze.
@Spook: no to jak Cię coś serio zainteresowało to pisz na pw, jak będę na kompie to odpisze bez problemu. Nie podaję konkretów pisząc z telefonu, zwlaszcza kiedy nie wiem czy warto się wysilać [;
@matra: ja jestem prawdziwy mężczyzna i bułki z masłem serem żółtym kielbachą ogorkami i pomidorami, a jak wracam do domu to kotlety i #!$%@? a nie jakies gaspaho czy pudingi xD
@Spook: to właśnie jem i jest moc, prosto ale jest siła!