Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na wpis kol. @kocham_jeze z wczoraj, który dał mi raka przedstawiam jedyne prawdziwe, słuszne i obiektywne niczym arty GazWybu o imigrantach porównanie LATO vs. ZIMA.

Lato:
- wszechobecne robactwo
- komary
- twoja babcia dostaje udaru i umiera
- spoceni ludzie wokół
- klimatyzacja nie daje rady
- janusze parawaningu zawłaszczają plażę
- zlot sebixów i karyn nad zbiornikami wodnymi
- mózg nie pracuje
- laptop eksploduje przy grze w Pasjansa
- załatwianie byle sprawy urzędowej trwa 3 miesiące, bo wszyscy na urlopach
- nie ma ucieczki przed upałem
- blackout, 11 stopień zasilania, polska gospodarka bankrutuje. Przyjeżdża Putin i wszystko wykupuje.

Zima:
- św. Mikołaj przynosi podarki
- mózg pracuje jak żyleta
- szklaneczka miodowego Dżeka przy kominku
- ogrzewanie zziębniętego #rozowypasek, potem seksy
- GTA V i Half-Life 3 śmiga na full detalach
- romantycznie
- piękne pejzaże
- wszyscy się kochają
- można schłodzić wódkę na balkonie
- zmarźlaki mogą się ubrać na cebulkę, a dżentelmeni spod #ubierajsiezwykopem założyć garnitur i krawat bez ryzyka zawału. Win-win.

##!$%@? ##!$%@? #zima
Dutch - W odpowiedzi na wpis kol. @kocham_jeze z wczoraj, który dał mi raka przedstaw...

źródło: comment_YCXZVEBTNGbPIucFHMS3mqSwBDnQV6oe.jpg

Pobierz
  • 77
@Dutch: Osobiście nie mam problemów z mrozami, upałami dopóki nie muszę korzystać z komunikacji publicznej.

2 godz na upale/mrozie> 30 min jazdy śmierdzącym autobusem/czekaniem na przystanku
@Dutch:

Rozwiązaniem jest:
1.klima (ale nie wszyscy lubią, stać, etc.)
2. dobra cyrkulacja powietrza w mieszkaniu: wysokie stropy (min. 3 m wys.), przeciąg etc. Im wyższe piętro tym lepiej. Nie wiem jak mieszkasz, ale komusze bloki i współczesne mieszkalnictwo to pod tym względem jest zazwyczaj beznadziejne.
@tytanos:

1.klima (ale nie wszyscy lubią, stać, etc.)

True. Tylko nie chce mi się z tym #!$%@?ć w najmowanym mieszkaniu.

To będzie pierwszy zakup, jak tylko kupię swoje (daj borze przed kolejnym sezonem).

2. dobra cyrkulacja powietrza w mieszkaniu: wysokie stropy (min. 3 m wys.), przeciąg etc. Im wyższe piętro tym lepiej.

Paaanie, ja tu ledwo 2,80 mam :)

Im wyższe piętro tym lepiej. Nie wiem jak mieszkasz, ale komusze bloki