Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na wpis kol. @kocham_jeze z wczoraj, który dał mi raka przedstawiam jedyne prawdziwe, słuszne i obiektywne niczym arty GazWybu o imigrantach porównanie LATO vs. ZIMA.

Lato:
- wszechobecne robactwo
- komary
- twoja babcia dostaje udaru i umiera
- spoceni ludzie wokół
- klimatyzacja nie daje rady
- janusze parawaningu zawłaszczają plażę
- zlot sebixów i karyn nad zbiornikami wodnymi
- mózg nie pracuje
- laptop eksploduje przy grze w Pasjansa
- załatwianie byle sprawy urzędowej trwa 3 miesiące, bo wszyscy na urlopach
- nie ma ucieczki przed upałem
- blackout, 11 stopień zasilania, polska gospodarka bankrutuje. Przyjeżdża Putin i wszystko wykupuje.

Zima:
- św. Mikołaj przynosi podarki
- mózg pracuje jak żyleta
- szklaneczka miodowego Dżeka przy kominku
- ogrzewanie zziębniętego #rozowypasek, potem seksy
- GTA V i Half-Life 3 śmiga na full detalach
- romantycznie
- piękne pejzaże
- wszyscy się kochają
- można schłodzić wódkę na balkonie
- zmarźlaki mogą się ubrać na cebulkę, a dżentelmeni spod #ubierajsiezwykopem założyć garnitur i krawat bez ryzyka zawału. Win-win.

##!$%@? ##!$%@? #zima
Pobierz Dutch - W odpowiedzi na wpis kol. @kocham_jeze z wczoraj, który dał mi raka przedstaw...
źródło: comment_YCXZVEBTNGbPIucFHMS3mqSwBDnQV6oe.jpg
  • 77
@Dutch: Ja pierdzielę. Prawie co weekend kajaki, jachciki na mazurach, pływanie w basenach, jeziorach i rzekach, grille, zabawy wesołe, skąpo ubrane dziewoje, które świadome swoich powabów łatwiej hehe lepiej poznać, działeczki, siedzenie godzinami przy piwku z masą znajomych, bo każdy może spokojnie przyjść, albo przyjechać na rowerze. Właśnie rower. W wakacje nie ma korków. W lecie jest mnóstwo światła, które polepsza człowiekowi muhomor.
A w zimie to sobie do dupy można
Pobierz neib1 - @Dutch: Ja pierdzielę. Prawie co weekend kajaki, jachciki na mazurach, pływan...
źródło: comment_hVp5AzCWSzE666UPtEed0eA7lGq5UxJ2.gif
@kocham_jeze:

ehh właśnie zobaczyłem. Chwała ludziom, którzy nie są impulsywni i aroganccy, może ja kiedyś też przestanę.

Luz :) Props za przyznanie się do błędu, to się ceni.