Wpis z mikrobloga

@Mlucek: Jeśli nie będziesz pić alkoholu lub brać różnych używek, to warto sprawdzić noopept (na pewno nie jest to placebo, bo czasami robię nim kurację od 15 miesięcy; a jest zresztą tani).

@crystaldragon: Możesz napisać coś więcej o Huperzine? Chętnie sprawdzę coś nowego.
Choć widzę, że w skutkach ubocznych też występują stany lękowe jak przy noopept :/ Ale to nic.
No nic jednak wrzucanie takich pytań na wypok to nie dobre posunięcie xD.
Zaznaczyłem krwa że chodzi mi o stack; jadłem wszystko i każde na mnie ewidentnie oddziałuje to się dowiedziałem żeby przestał ćpać (XD) gówno i strata kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jedyne w tym setupie czego fizycznie nie odczuwam to wspomniana cholina; nie mogę powiedzieć że jakoś to odczuwam ale wystarcza mi to że wzmacnia działanie
@Mlucek: Na mnie noopept działa wyraźnie i czuje pewne pozytywne zmiany od czasu kiedy zacząłem kuracje, a minęło na razie tylko 10 dni.
Chcesz wrzucac tylko 20mg na dzień czy cały stack który podałeś 3x dziennie?
@ferdydurke___: mam takie jak czytam opisy, że niektorzy biorą po 60mg noopa ed, gdzie po 20mg już mnie robiło ostro aptecznego, wiec chyba cos jest na rzeczy. prawda jest taka, ze ten na necie jest od chinoli, czyli czystosc moze byc rozna.