Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś ile ta strona/aplikacja oszczędziła czasu ludziom korzystającym z transportu miejskiego? Spróbujcie sobie poszukać połączenia z punktu A do B bez internetu, albo na stronach przewoźników. Ciężko sobie to wyobrazić nawet na co dzień :)

Takie po prostu #oswiadczeniezdupy #komunikacjamiejska
Pobierz adinn - Zastanawialiście się kiedyś ile ta strona/aplikacja oszczędziła czasu ludziom...
źródło: comment_VTxBkso827P7v8i1ipgQoPPxMHSuECS9.jpg
  • 59
@adinn: Kilka miesięcy temu byłem do tego zmuszony, musiałem przejechać z punktu A do punktu B w Zamościu, który jakdojade nie ma. Masakra. Musiałem prosić o pomoc Wykopowiczów, inaczej byłbym pewnie zmuszony przegądać jedna po drugiej linie i przystanki, a to zajęłoby wieki. Serio nie wiem jak ludzie sobie z tym radzili wcześniej.
nie Bóg błogosławi twórców tej aplikacji


@raczejsmutny: @adinn: to ja w ramach ciekawostki powiem, że pomysłodawcą były studentki mojego wydziału zarządzania i ekonomii, potocznie zwanego wydziałem gier i zabaw na PG :P
Na IV semestrze są dwa przedmioty - procesy innowacyjne i planowanie produktu, które zakładają wymyślenie produkt innowacyjnego oraz rozpisanie całego projektu wdrożenia. W napisaniu pomogli m.in. studenci ETI.
@adinn: @Marmite: otwierasz sobie schemat linii i jazda. Przykładowo Warszawa: klik, szukasz swojego miejsca, patrzysz na linie i przystanki w pobliżu, patrzysz na swoje, szukasz skrzyżowań itp.

Na pewno masakracja by była ze znalezieniem jakiegoś trudnego połączenia, które wymaga dwóch przesiadek, ale wtedy robiło się to i tak podobnie jak teraz - jazda do węzła przesiadkowego, ewentualnie później szukanie lepszej trasy.