Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Odnośnie tego wpisu mam dla was krótkie #coolstory.

Mianowicie.
Skuszona zniżką, bo #cebulawemniemotzno, zamówiłam głośniki, stwierdziłam, że przydadzą się do rodzicielskiego laptopa. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami - ankieta, kod, szybka wysyłka i głośniki są u mnie. Pierwsze testy zrobione, całkiem przyjemny sprzęt dla niewymagających ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale, ale. Tydzień później znajduję w skrzynce awizo z UPS. Pytam domowników - nikt nic nie zamawiał, a awizo enigmatycznie zawierało jedynie nazwisko, bez imienia. Poszłam na spokojnie do pracbazy i trackuję paczkę po kodzie, dostawcy itd. Sam opis niewiele mi mówił.

Pojechałam, odebrałam, otworzyłam.
Okazało się, że #logitech przysłał mi, przez pomyłkę, drugie głośniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypomniało mi się, że przy pierwszej próbie zakupu wyrzuciło mi jakiś błąd od PayPal. Przyjechałam do domu, sprawdziłam konto bankowe - jak nic, drugie głośniki za darmo, pobrano jedynie należność za pierwsze ()

Z tej okazji, jako iż dwa komplety głośników nie są mi potrzebne, a parcia na cebuliony i ich sprzedawanie nie mam, ogłaszam #rozdajo.

Do zgarnięcia w/w głośniki.
A teraz - zasady.

Plusować mogą wszyscy, zielonki też zapraszam.
Zwycięzcę wylosuję jutro o 12.
Niech stracę - wysyłka na mój koszt.

Można zwiększyć swoje szanse i mieć z tego nieco beki ( #glupiewykopowezabawy ).

Do wyboru:
Napisz w komentarzu tytuł lub podlinkuj kawałek:
1) za którym szalejesz, ale wstydzisz się o tym głośno powiedzieć ()
lub
2) który jest najlepszy do #seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lub
3) zawsze, ale to ZAWSZE, odśpiewasz w aucie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mogę zacząć:
3) zawsze, kiedy jadę autem z moim bratem, odśpiewam, łącznie z choreografią górnej połowy odwłoku: Mc Hammer - U can't touch this ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Pic rel.
  • 264
  • Odpowiedz
@anuszqa: Gratuluję podejścia - Logitech to moloch, więc można go okradać lol. Zainteresuj się art. 405 kc, bo idealnie pasujesz pod to bądź co bądź przestępstwo.
  • Odpowiedz