Wpis z mikrobloga

Przed wczoraj stałem się nareszcie szczęśliwym posiadaczem xboxa one. Jak narazie gram tylko w Fifę, ale dzisiaj powinienem Sunseta dostać, a potem jak będę miał więcej czasu przyjdzie pora na więcej gier.

Mam też kilka pytań.
1. Jak usunąć filmy, które mi się nagrywają w ilościach dosyć dużych?
2. Wczoraj jak rozmawiałem z konsultantem EA, bo miałem problem z Futem, to kazał mi zrestartować Fifę. Ja za bardzo nie wiedziałem jak to zrobić, więc po prostu wyłączyłem i włączyłem konsolę. Jest na wyłączanie gier jakiś prostszy sposób niż wyłączenie konsoli albo ewentualnie włączenie innej gry?

Zachęcam też do dodawania mnie do znajomych. Mój gamertag to Arkoskix. Potrzebuję znajomych, żeby wbić kilka osiągnięć w Fifie ( ͡º ͜ʖ͡º)

I mam tez pytanie o #mirkoligaxbox. Czy projekt całkowicie upadł? Chętnie bym się w to pobawił, lubię wbijać osiągnięcia w grach, a to by była dodatkowa motywacja.
#xboxone
  • 8
@arko123: 1) mozesz wylaczyc calkowicie nagrywanie klipow z poziomu ustawien, jednak wtedy sam tez nic nie nagrasz.. Pocieszeniem jest to, ze te nagrane klipy usuwaja sie same po jakims czasie jak nic z nimi nie zrobisz.
2) gre "zamykasz" klikajac na padzie przycisk opcji (ten najblizszy X) w momwncie kiedy jestes na kafelku z gra. Wtedy z menu wybierasz opcje "zamknij"
@arko123: 1. jak zauważyłeś XO zabiera na starcie sporo miejsca z tych 500gb wiec nie przejmuj się filmami bo i tak nic miejsca nie zyskasz. Konsola ma zarezerwowane na stałe miejsce na nie.

2. tak jak wyżej, minimaljzujesz X a potem tym prawym od ustawień na oknie i zamknij.

Jeszcze można zresetować konsole jak jest jakiś błąd podczas włączania czegoś. Długo musisz przytrzymać X na konsoli aż się nie wyłączy. Trochę