Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje "systemu" do prowadzenia czegoś w rodzaju bloga. Chodzi mi o system segregowania zebranych danych zrobiłem kilka zdjęć, chce je zachować z opisem, np. wykonałem skan instrukcji czy też posiadam plik pdf, opisałem ostatnią wycieczkę, posiadam przepis na dobrą jajecznice ;) itp. chciałbym mieć to zachowane najlepiej chronologicznie, z wyszukiwarką po tytule czy treści, możliwość dodawania tagów itp. Wiem, że można utworzyć bloga online, skorzystać z fb, zapisać wszystko jako .doc itp. jednak zależy mi na tym by było to dostępne w jednym miejscu i na pc, na telefonie, tablecie, najlepiej tworzone niepublicznie w trybie online, z możliwością eksportu do offline, jednak z zachowaniem pełnej funkcjonalności, wpisami chronologicznymi, wyszukiwarką, tagami... Twitter byłby prawie dobry, jednak dyskwalifikuje go brak możliwości dłuższych opisów i eksport archiwum tylko w trybie tekstowym, bez dodawania zdjęć. Wordpress jest idealny, ale trochę "waży" i chyba? nie posiada możliwości eksportu do trybu offline z zachowaniem funkcjonalności z warunkami jak wyżej?

#blog #offline #internet #php #html #archiwum #twitter #wordpress
  • 1