Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podróżując dzisiaj po Śląsku trafiłem do sklepu znanej sieci z płazem w logo. Podczas rutynowych zakupów zauważyłem na półce butelkę trunku, którego #gimbynieznajo.
Po sprawdzeniu daty ważności okazało się, że produkt jest lekko przeterminowany


Drogą kupna nabyłem dwie ostatnie butelki od zszokowanej kasjerki i niniejszym robię swoje pierwsze #rozdajo!

Spośród wszystkich plusujących wylosuję jednego szczęśliwca, który otrzyma butelkę Komandosa za pomocą #paczkomaty lub podczas krakowskiego wykop party. Wiadomo, że trunek może być niepijalny, ale to już kwestia przygody i sprawdzenia na sobie.

Warunki są dwa: zielonki się nie bawią, a zwycięzca musi poświadczyć swoją pełnoletność przez wysłanie zdjęcia z dowodem osobistym na pw.

Zwycięzca konkursu zostanie wybrany w poniedziałek wieczorem. Kilka dni na zebranie plusów raczej nie zaszkodzi produktowi. Mój #rozowypasek nie jest dołączony do nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego plusowania!

#komandos #taniewino #pijzwykopem #zadarno
feelbeats - Czołem Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podróżując dzisiaj po Śląsku trafiłem do sklepu...

źródło: comment_OCrlYiBpEqWWV034AZGRUHxsL6cQfYy1.jpg

Pobierz
  • 84
@feelbeats: ehh, przypomniało mi się, że u rodziców w barku stoi białe wino z Ostrowina,które schowalem tam jak juz tylko nw półkach stało, bo zamknięte.
Zielonego komandosa nic nie pobije. 2 lub 3 lata temu w Jarocinie będąc na festiwalu kupilem zgrzewke zielonych komandosów w plastikowych butelkach.. To już nie ten smak. Jak to kiedyś mój kumpel ujął 'traci plastykiem'

@mojemacki: tem sandomierski specjał jest w normalnej sprzedaży? Zawsze chciałem