Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo

Zauważyliście, że dziewczyny mają na portalach społecznościowych, tinderach i innych badoo wypisane masę różnych zainteresowań? Co więcej, wymagają by facet też miał masę zainteresowań i chcą by był "interesujący". Ale jak przychodzi co do czego to z taką dziewczyną nie ma o czym gadać! Tyle są warte ich hobby, którymi tak chętnie się chwalą. Zawsze jest ta sama gadka, że facet musi mieć hobby, musi być interesujący, a co dziewczyny to już nie muszą? Wystarczy iluzja? Wpisanie jak najwięcej wyrazów w rubryce zainteresowania?

Każda uważa, że lubi czytać książki, ale tak naprawdę to ostatnio czytała lekturę w liceum.
Napisane ma, że lubi modę i w ogóle ciuchy, ale te hobby kończy się na chodzeniu po centrum handlowym i kupowaniu bluzek w zarze, koniecznie takiej co jest modna i już połowa dziewczyn na mieście w takiej chodzi.
Muzyka? - No na żadnym koncercie nigdy nie była, ale na laptopowych głośniczkach na spotify słucha plumkanie popowych gwiazdeczek, ewentualnie innej muzyki, jeśli chce się wpisać w jakaś subkulturę.
Najlepszy hit - podróże - każda, ale to każda dziewczyna uwielbia zagraniczne podróże, ale jak zapytasz gdzie była to w 99% przypadkach odpowiedź jest jedna "kiedyś byłam z rodzicami w Egipcie all inclusive".
A jak maluje mordę to w zainteresowaniach ma makijaże czy inne bzdury, jak ja codziennie się golę to mam sobie wpisać w zainteresowaniach golenie mordy?

Dziewczyny szukają kogoś interesującego, bo same nie są interesujące, 99% z nich jedyne co może zaoferować facetowi to wygląd. Facet się skusi, a potem gadania typu "czemu marnujesz pieniądze na...", "czemu znów robisz...", bo chce odciągnąć faceta od jego hobby i chce by on się zajmował tylko nią i na nią wydawał pieniądze.

Im więcej naje*ane macie tych zainteresowań tym lepiej, a to, że nic nie wiecie o danej dziedzinie to już nie ważne, za to facet ma odpie*dalać szajs bo inaczej to dla księżniczki jest nieinteresujący i nieciekawy.

A tak naprawdę to jedynie co je interesuje to ploty kto gdzie i z kim.
Pobierz
źródło: comment_wS0uYjSS6N6SUoJ2uHramM2C5HsXhJWc.jpg
  • 84
@Gaki1992: Nic dziwnego, że spotykasz takie kobiety. Jak wiadomo...

Nawet nie wiecie jakie macie szczęście w życiu nie będą mną. Bycie mną jest najgorsze co może się przydarzyć.

Jestem prawiczkiem

Ja nie mam żadnej z tych cech, nie wpisuję się w kanon urody który się podoba dziewczynom, jestem niski, nie mam kasy na iphona, raybany, a już tym bardziej na wypasiony samochód. **[Dlaczego jakaś dziewczyna miała by w ogóle ze
@Gaki1992: Warto zauważyć że autor tego wpisu i tego oraz tego aaa i tego też, w życiu nie miał, nie ma i zapewne mieć nie będzie żadnej kobiety, a obcowanie z nimi ogranicza do przeglądania portalu badoo.pl więc wie najlepiej jakie są, co myślą, co robią, z kim sypiają i czym interesują się kobiety, taki przenikliwy i tyle wie o kobietach mimo że jedyną jaką trzymał za cyca przez 23 lata
@Gaki1992: Najczesciej to fotografia, a jak wchodzisz na ten temat to zna pojecie lustrzanki sa zajebiste, i tyle w temacie. Moda u karyn to ubrac sie w nike czy adidas. Seriale to zazwyczaj polskie produkcje i wenezuelskie z domieszka house i tego co serwuje tv. Najlepiej mi sie rozmawialo ostatnia z laska ktora napisala ze nie ma hobby bo nie ma na to czasu a najlepiej mi soe gadalo. Fotografia, moda,
@Gaki1992: @Niedowiarek: @Retrospekcja: @Ginden: A może ów kolega stulejarz nie jest jest aż takim stulejarzem tylko dostaje raka i żeżuncji kiedy sobie myśli: "oho jakaś interesująca babka będzie o czym pogadać, jakoś bajere zahaczyć " i kiedy okazuje się że zamiast jakiejś interakcji, zabawy, tematów, 95% rozmowy musisz sam nakręcać, to #!$%@? to. Owszem można ciągnąć to dalej, odwalać te hocki dłużej, albo zejść na niższy poziom i